Skocz do zawartości

Finished 2d : Willow


slizgi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bardzo fajne. Błona na skrzydłach powinna się różnić bardziej kolorem.

Po prawej uzyskałeś super przestrzeń w głębi obrazu, a po lewej już gorzej. Bardzo ładnie zróżnicowałeś kolorki na śniegu, nie ma monotonii.

Nie obrysowuj ostrą kredką chmur, bo za bardzo się uwidaczniają.

Niezły progres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagłosowałam na 5 gwiazdek:) ale moim zdaniem, powinieneś jeszcze bardziej podzielić plany na tej pracy, pomysłem moim jednym na to było by zrobienie nocy zamiast dnia (jeśli nie chcesz nie musisz) dać na pierwszy plan na drzewo i wzgórek umiarkowany cień, na smoka rzucić kompletną ciemność, wyłamującą się z tonu drzewa i wzgórka,ale od przodu (głowy) oświetlić go światłem spływającym na niego z pożaru wsi i tak też mu zaznaczyć detal, trzeci plan-im bliżej pożaru tym jaśniej, plan drugi-w głąb za ogonem smoka pogrążyć w kompletnych ciemnościach, gdzieniegdzie zaznaczając od lewej strony detal blaskiem od pożaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tło jest fantastyczne, ale sam gad ma dziwną anatomię, widoczne ręka i noga są jakieś takie bajkowo bąbelkowate. Szyja nie pasuje mi ;p to chyba największa wada pracy, nie czuć głębi i tego, że zakręca w stronę wioski na co wskazuje ułożenie głowy, skrzydła tak jak pisał Morbid Karbid też mogłeś jakoś bardziej zróżnicować :) ale pomimo tych braków praca i tak bardzo fajna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok w!e8 wyśle Ci na dniach na meila ;) 5k na 3.5k może być ?:)

 

cóż tu dużo pisać bardzo się cieszę że się podoba, postaram się za jakiś czas coś znowu wrzucić, co do uwag to faktycznie można by powiedzieć nad skrzydłami, jak i poprawić światło ale deadline gonił a chciałem z czymś pojechać na party więc jest jak jest nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem:) wrócić do pracy nie wrócę bo jest definitywnie uznana przeze mnie jako final :)

 

pozdrawiam sli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności