Skocz do zawartości

Dziwny problem z komputerem


Kedzior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem sfrustrowany pewnym problemem ktorego nie moge rozwiazac. Pierwszy raz cos takiego mam. Podczas pisania, czy przegladania katalogow, zauwazylem straszne opoznienia klawiatury. Klikam na folder, naciskam np strzalke w dol, przegladam pliki, puszczam przyscisk, a on dziala jeszcze przez kilka sekund zanim sie zatrzyma, to samo jest podczas pisania i jakiejkolwiek czynnosci. Sprawdzalem, procesor nie jest wogole obciazoany, wiec nie mam pojecia co sie dzieje, a wscieka mnie to niesamowicie.

 

Prosze o porade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

proponuje zrobic sobie partycje na ktorej bedzie TYLKO winda, poinstaluj soft i zrob sobie obraz tej partycji. Potem wrazie takich akcji winda nara, system z obrazu na partycje i po krzyku. Szkoda nerwow, czasu i wysilku na naprawianie windy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam antywira i adware zainstalowanego jeszcze na goly system, po za tym system ma raptem miesiąc i generalnie chodzi bardzo wydajnie tylko pisanie z klawiatury ma ogormne opoznienia i dziala tak jak pisalem, bo same programy smigaja szybko.

 

Nie zalałeś czymś klawiaturki ?, lub masz może jakąś na podmianę, spróbuj teoretycznie taki przypadek może być spowodowany jakimś uszkodzeniem mechanicznym w klawiaturze. Jak nie pomoże daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam laptopa, jest świeżutki, wiec uszkodzenie czy zużycie nie wchodzi w gre, mam teraz podpiętą zewn. klawiature na usb i dalej to samo, kurcze nawet teraz kiedy pisze posta i wracam sie by coś poprawić to trzymam strzalke w lewo ok 1-2 sek, puszczam i leci kurosor jeszcze kolejne 2 sek i sie dopiero zatrzymuje. Paranoja

 

EDIT : uruchomilem teraz jakas prostą gierke wyscigową i rany, grafa plynna, wszystko cacy tylko sterowanie dziwne, wciskam kierunek np w lewo przed zekretem i chce kontrować ;) ale kierunek lewy dziala az mu sie odechce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie dziwnego wogole zaczyna dziac, komp zamula co raz bardziej ale juz w czasie dzialania, otwarte kilka programow naraz i masakra, nagrywam jednoczesnie plytkie dvd i nie moge rysowac w autocadzie prawie wogole, tryb dma jest ustawiony wiec nic kumam o co chodzi, przelaczanie miedzy programami jakos strasznie wolne, i czas reakcji jakis dziwny, a mam jeden z szybszych modeli core 2 duo i 2 gb ram, moj sempron 2400 z 1 gb ram chodzil szybciej. najlepsze jest to ze nic nie robilem, ot standardowy zestaw programow ten co zawsze. Chyba format pozostaje, paranoja bo to miesieczny system!

Dzieki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności