Skocz do zawartości

Wybory 2007 - o jeden watek za daleko


Bill

Co myslisz o watku "Wybory 2007"  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co myslisz o watku "Wybory 2007"

    • Kreci mnie
      5
    • Nie przeszkadza mi
      11
    • Najchetniej wycialbym/wycielabym go w pien
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to powiedzial jeden z prowadzacych debate "Kampania wyborcza budzi wiele emocji, przede wszystkim sa to emocje negatywne".

 

Dla mnie tak wlasnie jest i te emocje, ktorych i tak wokol pelno, niepotrzebnie wdzieraja sie w wolny od podzialow, uprzedzen i wypelniony tworczym dzialaniem swiatek max3d.pl. Moim zdaniem nawet w liberalnych "Wolnych dyskusjach" ten watek psuje atmosfere forum. Powinien byc ograniczony do sondy. Oczywisice mozna omijac taki watek duzym lukiem, ale nie mam na tyle silnej woli.

 

Zakladam ta sonde aby poznac wasz punkt widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hmm.. ja uwazam ze nie masz racji i jezeli srodowisko max ma potrzebe rozmawiać niech rozmawia, nie lubie jak moderacja zamyka wątki, co innego cenzurowanie lub wycinanie niestosownych komentarzy, ale mysle ze ludzie z max mają odpowiedni poziom kultury i mozna im pozwolić brać udział w wolnej dyskusji...

 

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. ja uwazam ze nie masz racji i jezeli srodowisko max ma potrzebe rozmawiać niech rozmawia, nie lubie jak moderacja zamyka wątki, co innego cenzurowanie lub wycinanie niestosownych komentarzy, ale mysle ze ludzie z max mają odpowiedni poziom kultury i mozna im pozwolić brać udział w wolnej dyskusji...

 

 

Pozdro :)

 

Od tego sa strony http://forum.e-polityka.pl/ , http://polityczne-forum.wfe.pl/ , http://www.google.pl/search?hl=pl&q=forum+polityczne&lr=

 

Precz z polityka z grafiki ! Upolitycznianiu grafiki i grafikow mowimy stanowcze nie ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa... chyba sonda powinna brzmieć: czy jesteś za cenzurą na forum: tak, nie, mam to gdzieś...

nie wiem jak ty, ale ja nie mam zamiaru jakoś inaczej traktować pewnych userów, za to, że mają inne poglądy niż moje... to się nazywa tolerancja... i widze, że inni użytkownicy mają na tyle poukładane w głowach (choćby z tego powodu, że w waku jest około pół tysiąca postów i nie ma wyzwisk, klnięcia na siebie nawzajem i tym podobnych głupich zachowań), że zrobią tak samo.

 

zresztą oi tym pisałem już w tamtym wątku, prosze cytat:

Dlatego, że to dział Wolne dyskusje, i jak nazwa wskazuje, można tu dyskutować o wszystkim: o d*pie maryni, karłach ogrodowych i o polityce też.. jeśli nie chcesz czytać, to nie czytaj... ale frekwencja pokazuje, że jest zainteresowanie... a że jak widze na przykładzie tej części, która przeczytałem jest kulturalnie itd. (przynajmniej we własnym gronie), więc nie widzę powodu, żeby tego zakazywać

 

make love not warcraft ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności