Skocz do zawartości

Postać 3D - Szarooki (New Dawn character)


Levus

Rekomendowane odpowiedzi

Yo!

 

Z okazji, że nic dawno nie pokazywałem oraz na uczczenie swojego 1000-nego postu wrzucam postać zrobioną do projektu New Dawn, którą miałem przyjemność wydłubać kawałek czasu temu.

 

Pewnie niektórzy z Was zwrócą uwagę, że nie ma uszu, po protu ich nie zrobiłem.

Tłumaczyć się mogę dwojako, że facio ma specyficznie wystającą twarz

a uszy przykryte są włosami, oraz, że przy powyższym założeniu, tego szczegółu nie będzie widać w gameplayu.

 

c&c bardzo wskazane:)

pozdrawiam!

 

0ea611ad4486a717m.jpg1befd9fa6822aa2em.jpg865dff4d00cd8e30m.jpg598b2cb5ef5e2e22m.jpg9bfb14be7e7b96d8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sculpt fajny, pasek z tyłu trochę się rozjeżdża, ciężko rozpoznać materiał, z którego wykonane są nagolenniki. Noga w okolicy kostki jest chyba za wąska plus pięta jakoś nietypowo zbudowana. Ogólnie wydaje mi się, że za mocno przymalowałeś normala kolorem, bo nie widać pracy, którą włożyłeś w sculpt. Cała postać wygląda fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Przybysz ten naramiennik w rzeczywistości zsunął by mu się przy byle ruchu ręką, no ale to już kwestia designu. Za bardzo zarysowane są mięśnie na texturze szczególnie to widać na brzuchu i barkach no i jakoś ciemno ma miedzy obojczykami ale to może od palenia tych fajek pokoju. Z twarzy rodowity indianin i raczej najlepsza postać do tej pory w new dawn jaką widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze!

 

_Cookiez_ no taki limit był...

 

Co do anatomii, cóż, uczę się dopiero:p

Zbroja miała być z nieobrobionego metalu, dlatego dziwnie wygląda, a ten pasek trzymający taki właśnie był na koncepcie.

 

Cóż, kilka jinxów jest..

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model dobry, może mógłbyś go przeskalowań w górę co najwyżej.

rzuca sie w oczy rozgałęzienie nóg :D te fałdki tam nie wygladają za fajnie, widać porozciąganą teksturę no i te nagolenniki ?! poza tym OK ale stać cię na duużo lepszą postać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności