Skocz do zawartości

Czasy exteriorow od Ever'ow


Przemo76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A poźniej klient: "pan zrobi z 2 minutki animacji - jakieis przeloty kamery - to chyba nic trudnego, prawda ?? "

;)

 

Ja nie mam tych scenek i nie probowalem, ale starczą mi Wasze parametry zebym wiedzial, ze szkoda czasu probowac ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QMC jest o tyle fajne, że nie produkuje żadnych artefaktów (chyba że masz Std materials), a światełko nie jest tak rozmyte jak przy Irr. W przypadku mojej ostatniej scenki to renderując Irr+LC trwałoby to jakieś 10 godzin, ale nie wiem czy dałoby w ogóle radę, bo poprzednia scenk tej wielkości wywalała maxa przy piątym przejściu irradiance map. Głównie dlatego zdecydowałem sie na QMC. I nie żałuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadly mi w rece do testow scienki od Everow (Archexteriors Vol. 1, 2 ,3). Pytanie brzmi testuje na C2D 3GB Vray 1.5R5. przerazaja mnie czasy bo przecietnie wychodzi kolo 15 h dla 1500x1500 czy ktos wie zcy to tak wyglada.... ???

 

 

 

..to widocznie za dużo nie narederowales się skoro przeraża cię nawet nie doba.. to co bys powiedział na rozdziałkę 17 000 ( 150 cmx150 cm w 300dpi.) a co do samych scen to tak jak lis pisał , ciesz się ze to nawet ruszyło JJ i rozumiem ze na 64bitowym o sprzęcie , bo inaczej te 3giga to wiesz… .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności