Skocz do zawartości

Finished 2D: Zabójcza broń


tymko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mam zamiar to zrobić, natomiast w tej chwili jest to niemożliwe bo brakuje mi dysku, ciągle by zrobić nową prace muszę zgrywać poprzednie i czyścić część dysku. Teraz muszę zbierać na wyprawkę więc trochę brak funduszy na hardware. Ale jak tylko będzie taka możliwość to nagram filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no Gibson niezly :D brakuje mi w tych twoich portretach troche ozywienia, wszystko wydaje sie jedną chropowata wyteksturowana materia nie do odroznienia, np paznokcie mogles zrobic tak jak jest w realu czyli nie takie przybrudzone i chropowate poniewaz zawsze(no prawie :P) sa one w naturze gladkie i maja swoj polysk(sa bardziej plastykowe niz gumiaste czy drewniane hehehe), usta mogly by tez mocniej odbijac swiatlo o oczach juz nie wspomne, ale mysle ze juz na drugi raz bedzie wsio extra bo teraz jest poprostu dobre! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały problem polega na tym że to mają być rysunki więc wszystko musi być wykonane jak w rysunku czyli kreseczkami, czasem mnie najdzie i coś wygładzę, ale tak raczej nie powinienem robić mimo że mnie korci jak diabli. Niestety czasem mi niewychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicponim - nie, nie niepotrzebnie, mam prawo wyrażac swoją własną opinię i swoje spostrzeżenia.

 

Natomiast ty masz obowiązek zapoznac się z regulaminem - i wyciągnąc wnioski z swojego zachowania.

 

- 20:15

prrrszalony

 

w zadnym momencie go nie oskarżyłem - pracka jest jego, nawet jesli jest/był by to overpaint to takie spostrzezenie mi sie nasunęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicponim - nie, nie niepotrzebnie, mam prawo wyrażac swoją własną opinię i swoje spostrzeżenia.

Oskarżanie o oszustwo to nie wyrażanie własnej opinii , daj se pan spokój ...

 

tymko radzę używać mniej czerni i tych brudnych kolorów, bo mimo, że używasz bardzo dynamicznej i ciekawej techniki, to przez te kolory smutno się robi, może jakieś, choć minimalne, zróżnicowanie w tle zamiast tego jednego przygnębiającego mroku i paru niebieskich kresek :)

btw skóra na dłoni wyszła fantastycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmarszczki nie wyszly na czole..skora..moze troche rozmyj? za bardzo widac te kreski, wyglada jakby byl porysowany;/ z kolei koszulka jest za bardzo rozmazana w stusunku do reszty...moze i ma to wygladac jak w rysunku ale w rysunku tez podkresla sie fakture i rodzaj materialu poprzez wyostrzenie albo rozycie czegos..jesli wyostrzasz tak bardzo skóre to dlaczego tło jest takie rozmyte? jak wszyzstko ma byc kreseczkami to wszystko..tylko wtedy gorszy efekt bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności