Skocz do zawartości

Scena 3D: Uliczka


Myszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

robie sobie taką scenke, bez żadnych konkretnych posmysłów, prosto z główki :D Nie wiem co jeszcze zmienic, macie jakies propozycje ?? oswietlenie sie chyba jeszcze zmieni, texturki tych wazonikow beda inne (chyba bardziej czerwone, jak z gliny) a texturki desek są standartowe z maxa i napewno je zmienię. Dojdzie chyba jeszcze koc, który bedzie zawieszony nad wejsciem i schodami, pomyśle... [piwo]

 

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajny srodziemnomorski klimacik az sie ciplo zrobilo :)

 

A mi sie podobaja te cienie tylko poszerz kadr o jakies drzewko albocos.

Ewentualnie jakiegos Araba troche gratow we wnetrzu widzianym przez drzwi.

 

Ha a moze ispiracja Roninem i wypadajaca z za rogu frunaca po schodach audica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, troche pozmienialem, wywalilem ta sciane, co do jakiegos goscia to jakis meksykanin napity z butelka siedzacy przy scianie albo na schodach z sombrero na glowie zeby nie modelowac za duzo :D a te cienie od galezi chyba wywale i bedzie jeden duzy cien od budynki :)

 

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm - projekt jakze podobny do tego:

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=7482&page=3

jednak zdecydowanie lepiej wykonany, glownie mam na mysli proporcje obiektow np szerokosc schodow czy rozmieszczenie otworow czy chociaz tak banalna sprawa jak grubosc scian!. Wiele jeszcze brakuje, ale mozna z tego wyczarowac niezly obrazek! Podoba mi sie bardzo to rzucone gobo drzewa - efekt jakze zadko dzis stosowany... Osobiscie obstawal bym przy drugiej wersji - bez sciany, bo kompozycja jakos wydaje mi sie ciekawsza tzn moze sie wiecej wydarzyc :)

Pozostaje mi wiec obserwowac dalej Twoja prace.

Powodzenia

Marek

 

P.S.

akdsn: piekne zdjecie to drugie, superklimat, kolorki i kompozycja, myslalem ze to Twoje...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam plagiat, to juz 2 prace nie moga byc podobne do siebie ?? sa zupelnie inne klimatycznie :P zrobilem glowe juz jakiegos goscia ale nie jest dokladna bo i tak bedzie w wiekszosci zaslonieta, glowa na poczatku byla kobieta ale ja przerobilem :) ucho jeszcze poprawie

 

2.jpg

dzieki za komentarze [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności