Skocz do zawartości

Postać 3D: MózgoRożek, Pieseczek


Creator

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem się pochwalić po skończeniu, ale pokażę wam wcześniej.

 

Mózgorożek to na razie nazwa robocza :P Modelik robię z bańki, bez konceptu, dla przyjemności :) Twarz zrobiłem już dawno z referek. Ten wafelek rożka to ogon. Gałka to mózg w oprawce metalowej. Ze skrzynki będą jeszcze wystawać łapki zmutowane i coś a'la głośnik/megafon . Nie ukrywam że lekko zainspirował mnie pan o nicku Paszczak1 ze swoim przekozackim modelikiem :) (http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=43505). Oczywiście zestaw tekstur i szkielecik wchodzą w grę ;)

 

Na razie 2706 trójkątów:

 

mozgorozek01.jpg

 

mozgorozek02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

więcej ta siatka ma z hipoly niż z low :) ale skoro mówisz że będziesz redukował... to już nic nie mowie.

 

Pozdrawiam :)

 

P.S.

co do inspiracji.... no bardzo podobny projekt ;P aż chce sie powiedzieć że zerznięty od pana Paszczak1'a ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zredukowałem o ponad połowę trójkątów, teraz jest 1138. Pasi?

 

mozgorozek03.jpg

 

mozgorozek04.jpg

 

więcej ta siatka ma z hipoly niż z low :) ale skoro mówisz że będziesz redukował... to już nic nie mowie.

 

Odezwał się ten co dostaje limit 6000 :P xD u mnie 2000 to max !! :D

 

Co do zgapiania to się nie zgadzam :> Czerpię tylko inspirację, bardziej to coś jest podobne do latającego zombie z Quake'a jedyneczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze :)

 

Co do łap. Planowałem zrobić częściowo mięsną teksturkę i na łapach miały być bandaże, ale mogę dorobić palce jak potrzeba, może ludzkie dłonie ? :D Co do braku szyi, twarz miała być naszyta na korpus, tak planowałem to odzwierciedlić na teksturze, ale można to oczywiście zmienić :) Co teraz powiecie ? Bo nie wiem czy wprowadzać te wasze sugestie czy tylko go dopieścić i dorobić teksturę ? Jak miał by być pod STALKER'a to musiał by być czysty mutant bez szwów i bandaży. Mogę też zrobić tak ze najpierw zrobię swój koncept a później go zmodyfikuję na czysto krwistego mutanta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności