Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Chevrolet Camaro


FF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Do czego to doszło, że ja robie nowoczesne samochody:D Nigdy bym sie tego po sobie nie spodziewał:P

Tak więc prezentuje mój pierwszy nowoczesny samochód w mojej 'karierze ' 3D :)

camarofinalwi8.jpg

 

Zrobiłem małą scenke:) (aktualna od postu #13)

final02be4.jpg

Pozdrawiam i liczę na wasze komentarze!

 

EDIT: I żeby nie było wątpliwości to nie jest model Lukasza_S tylko mój zrobiony w poly:)

EDIT2: Zapomniałem dodać, że kliment zrobił sidewalle na opony bo ja nie umiem w corelu wygiąć napisu w kształt koła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!

EDIT2: Zapomniałem dodać, że kliment zrobił sidewalle na opony bo ja nie umiem w corelu wygiąć napisu w kształt koła:)

 

SIema model ladny, render dziwny i jeszcze tylko taki maly tipek dam .... jak nieumisz robić napisów w photoshopie etc... to nie znaczy że nie morzesz urzyć maxa... :P

 

taki maly tip jak...

1. Bierzesz oponę, zaznaczasz polygony z sidewala i wyciągasz je na zewnątrz(kopiujesz wysuwasz jak tam chcesz..)

2. Potem zerujesz jego wartości (x,y,z)

3. Wchodzisz w TEXT opcje i piszesz sobie napis jaki tam chcesz.... conwertujesz do poly robisz customa jak trzeba...

4. Potem przy urzyciu modifikatorów Bend/FFD/ETC Wyginasz ten napis i przypasowywujesz do sidewala którego masz w back ground(tego krtórego w 1 punkcie zrobiliśmy.).

5. Przesuwasz napis na sidewala... zerujesz mu koordynaty(x,y,z) i obracasz go wokolo osi robiąc kopie... na calej dlugości sidewala czy jak tam chcesz...

6. Wchodzisz w render i robisz poprostu czarno na bialym czy jak tam chcesz... reszta to bajka ( a i morzesz zrobić rozdzielczość jakom chcesz to jest +++ :D )

7. I to by bylo na tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4D4L - ale ortografii nie poprawiles ;p

 

render niezly, ostatnio jakis dziwny wysyp tych camaro na forum :)

 

Uhh... ta moja ortografia :/ staram się ale jak pisze posta przez 5 min to potem mi sie go glupio poprawia przez 30 :D ale nic ... będe walczyć >.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze.

Thunder - nie wiem o co chodzi z tym krzywym rowcem drzwi a próg jest prosty imo, przy tylnej oponie ma sie tak rozszerzać.

Pomyśle nad lakierem i podłożem może dam nowy render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

samochod mi sie podoba bardzo:) przy klamce masz jakies niedorobki jak i przy tylnym kierunkowskazie, chyba tak to nazwac. pozatym to jasne tlo co zrobiles za samochodem lepiej by wygladalo jakby bylo dookola samochodu, a podloze troszke jasniejsze.

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności