Skocz do zawartości

Wiz: hala sportowa - finalrender


Rekomendowane odpowiedzi

Ku pokrzepieniu dusz nielicznej już grupy zajmującej sie finalem i na przekór tym co mówią ze nie ma już takich hehe, postanowiłem wrzucić w ten wątek jedną z ostatnich moich wizek. Jak widać poniżej nie jest to niestety efekt zabawy tylko pracy no ale jak sie to lubi :)

Jest jeszcze trochę niedoróbek ale myślę ze i tak jest spoko.

Pozdrawiam Mirek

 

 

wizualizacjahalavz9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie bawiłem się najnowszym finalem, ale jeśli chodzi o stosunek jakości do czasu renderingu to wolę vraya. Final też jest dobry, kiedyś pewnie był lepszy od vraya i chyba był pierwszy. Niestety dla finala, spece z chaos group nie próżnują i final poszedł w cień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

no wizka przednia :)

 

co do final, no niestety od pewnego czasu juz uzywam vreja, tylko dlatego ze podoba mi sie jego gi, co do predkosci jego dziala to sa najwieksze brednie na ziemi. Byłem zwolennikiem finala i nadal uwazam ze prawie pod kazdym wzgledem bije vreja na glowe (a jaki render tego nie robi... ;)) no a jednak sie przsiadlem ;) Warto wspomniec, ze najnowszy final, suprotuje materialy z mentala w tym wszystkie najnowsze ;) + dodatkowe materialy dla architektow ... imo warto zobaczyc jak final sobie radzi, wpalanie ao w czasie renderowania, lub enh gi hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre spostrzeżenie co do tego światła Dracul (białystok):) już myślałem że sie nie wyda ale teraz... trudno wiec ostrzegam następnych, którzy coś wypatrzą że wiem gdzie mieszkacie!! hahaha

Taki żart oczywiście :P dobra krytyka czyni lepszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności