Skocz do zawartości

Teczka 2D: Undercover


undercover

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No więc pokazuje wiecej :) Tu właśnie pracka - już kilka ładnych godzin na nad nią spędziłam - troche wolno mi to wszystko idzie bo photoshopa nie mam za bardzo opanowanego a tym bardziej Crl paintera. cały czas mi coś nie pasuje. Wiem że jezcze jej sporo brakuje i pewnie musze bardziej zdefiniować tło i chyba z tą postacią jest coś nie tak. W każdym razie zamierzam poświęcić jej najbliższy weeken więc zanim zacznę grzebać to bardzo mile widziane komenty i może jakieś rady macie.

jaskiniafd0.jpg

By undercover_ja at 2007-11-23

 

 

 

witkowski->no dzieki :) tło - racja. moze kiedyś poprawie. Pracke robiłam jakieś pół roku temu. Od tamtej pory nie zrobiłam nic aż do teraz (leń!) ale teraz zaczynam szlifować digital. Rysuje tak hmm...no - troche podstawówka - takie bazgrolenie, gimnazjum (już cośtam wychodziło) no a po liceum - no to jest właśnie po liceum czyli jakies eee...o kurde....jakieś 7-8 lat z przerwami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się teksturowanie tła ... Robisz to odważnie. Jaskiniowy klimat się tworzy ... Drizztem mi zalatuje. Masz jakiś pomysł na kontynuację? Czekam aż coś więcej się z tego wyłoni! Pierwszy węgiel bardzo obiecujący, a te brudy na nim tylko dodają mu charakteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAAAAA!!! Witam Siostrę, Pozdrawiam, Ściskam!!! Rad jestem niezmiernie że jesteś w końcu ;] Dobra konkrety - Tradycyjne jak zawsze chylę czoła i postęp widzę, co do digitalu zgadzam się z Siegmarem, teksturowanie git, zastanawiam się jak to zrobiłaś ;P trochę mniej mi się podoba lewa strona obrazka, jakaś jest chaotyczna i widać że pojechana na szybko i mechanicznie trochę, za to lewa połówka rządzi, jest to co istotne, ta swoboda która uwielbiam, klimacik się tworzy. Wrzucaj więcej digitali bo wiem że masz parę ;D Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

portrecik bez zwyczajowych okularów, z inną fryzurą... czwarta klasa już ;)

kurde, no ja też jakoś nie kojarzę, może dlatego że z ubiegłorocznych maturalnych to głównie olki, leszki, generalnie internat znałam ;)

 

Ale zaraz, jak Ty u Witkowskiej robiłaś, to musiało być dwa lata temu, bo przecież ona chyba już w zesżłym roku odeszła... No łorewer, w każdym razie współczuję dyplomu u Witkowskiej, nie ma to jak Otto (mówi ta, co robi u Bojarskiej :/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności