Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi Q7, Model by Lukasz Stanek


D4D4L

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Yo. :]

 

ReflectVision, Master Kiełbaster - Tnx za laka ;] co do materiałów to morze jakaś sugestja jak tylko ''reszta materiałów do poprawy'' ? (P.s wiem że tylne lampy leżom.. ale taki model i nie chciało mi sie textur robić w ps... mało czasu ;x)

 

trosiek- hehe tnx, render z tylu wczoraj dałem... ale czemu go dziś nie widzę to jest tylko ... ?? Brusked metal na tarczach jest... ale chyba bumpa skopałem ;c

 

pecet- Lakier niema bluru :] tak z maxa wyszło w ps tylko podkontrastowalem i powalczyłem chwilkę z kolorystykom.

 

JohnZi- ah te lakiery... lakier jest prosty, fizycznie pewnie nie jest poprawny ale co chcesz zobaczyć pigmenty? o.O Co do odbić to podglądałem profesjonalne(chyba :d) studia z tom bryczkom to nie widziałem zbytnio skupionych odbić światła... więc u siebie też tak zrobiłem :] ( w zasadzie to studio to było pod inną bryczkę robioną ale mniejsza oto :])

 

Tnx za komenty :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to koła sie średnio o 30 stopni skręcają a na 2 renderze jak na moje oko jest z 50, wygląda to nieciekawie.

Wiem że model nie Twoj ale teraz po dodaniu lakieru gdzieniegdzie wychodzą cechy darmowych modeli:D

Ogolnie pozytywnie jak na moje niedoświadczone oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fizycznie pewnie nie jest poprawny ale co chcesz zobaczyć pigmenty? o.O Co do odbić to podglądałem profesjonalne(chyba :d) studia z tom bryczkom to nie widziałem zbytnio skupionych odbić światła... więc u siebie też tak zrobiłem :]
nie chodzi tu o pigmenty, tylko o to że w normalnym lakierze np. lusterko by się wyraźnie odbijało, a u Ciebie jest ono zblurowane, na zdjęciach studyjnych rzeczywiście są raczej miękkie odbicia ale to zasługa samego studia, a nie lakieru. Co do samego modelu to ma troche niezgodności, przedewszystkim dziwne lampy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pecet - Po nogach całować! :P to teraz wiem co jest źle :] na to konto zarzucam nowy render + studio ... hope you gona love it ! :D

 

Skateforlife - Thenx :]

 

ReflectVision - lak wyszedl swietnie, reszta materialow do poprawy :PPPPPPPPPPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności