Skocz do zawartości

Wacom Cintiq 20WSX - nowy tablet lcd


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

Wacom Cintiq 20WSX - Urządzenie pozwala na wyświetlenie obrazu w rozdzielczości 1680 x 1050 pikseli na ekranie o przekątnej 20,1 cala. Matryca reaguje na dotyk dołączonego w zestawie piórka, a programowalne przyciski ExpressKeys i Touch Strips pozwalają na wygodne dostosowania ich funkcji do swoich potrzeb. Klawisze dotykowe są umieszczone po obu stronach urządzenia. Można nimi np. robić zbliżenie, przewijać stronę lub zmieniać właściwości wybranego narzędzia.

 

wacom_cintiq_20wsx__02.jpg

 

Cena - 1999usd.

 

Więcej informacji pod tymi adresami:

 

HDTVmania

Wacom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

no pięknie, pięknie ... ale co z tłustymi odciskami dłoni i palców na tym cudzie? Nie wydaje mi się, że można by było na tym pracować dłużej niż rok czasu nie zostawiając trwałych śladów na wyświetlaczu - piórko też robi swoje (przynajmniej na mojej obudowie tabletu) ... dla mnie to przereklamowana sprawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do smug, to Maciek Wilmowski (Transit.pl), wspominał mi, ze genilnie nadaja się rekawiczki bez palców. Są takie specjalne, tylko już nie pamiętam jakie. Jak tylko zobaczę go na GG. to się dopytam i edytuję posta.

 

EDIT: chodziło o rękawiczki do negatywów- można je dostac w każdym sklepie fotograficznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzebaby sprawdzić jak wygląda umowa gwarancyjna. Np. w przypadku Appla gwarancja jest międzynarodowa. Wystarczy mieć paragon z jakimś tam numerem z salonu Appla ;]

 

i dokument dot. oclenia na granicy państwa jeśli chodzi o sprzęty elektoroniczne. Tak było przynajmniej opisane na forum appla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podniecajcie się za bardzo tą maszynką. Miałem okazję chwilę się tym pobawić i moje wrażenia są takie:

spore opóźnienie, gruba szyba i jeśli nie patrzy się prostopadle na piksel to ciężko o precyzję, ręka wisi w powietrzu i się męczy, często zahacza się rękawem o przyciski i robi się niekontrolowane akcje, ciężkie pieniądze wydane na wypasiony monitor amortyzują się tylko przy oglądaniu filmów hehe no i to jest najlepsze - zasłania się własną ręką obszar pracy hihi. Chyba jeszcze długo zostanę przy Intuosie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności