Skocz do zawartości

Scena 3D: Fontanna


kubeczek77

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Mój pierwszy temat na tym forum, moja pierwsza pracka. Mam nadzieję, że nie łamię czymś zasad forum:P.

959741f1a3ad9e9b.jpg

Praca robiona w Blenderze xDD. Jest to fontanna istniejąca w rzeczywistości, dokonałem narazie małych zmian bo trochę nie ciekawa jest i jeszcze mam zamiar nad nią popracować. Otoczenie zrobiłem na jakieś dawne czasy :). No to tyle na początek, oczywiście prace trwają xD. Proszę o komentarze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

troche ciekawiej wygląda obudowa fontanny ale dodałbym jakieś brudy, małego noisa zadrapanie i inne ugryzienia zęba czasu że sie tak wyraże.

te badziewiaczki co z wody wychodzą mogłyby zostać ale wydają mi sie troche za metaliczne, przydałobysie pare lisków na wodzie czy jakich pyłków etc. tylko ten co na rzeźbie jest jakoś mi nie pasi, ale co kto lubi.

trawa ci ładnie wyszła

pochodnia z prawej jakaś niepalna

spróbój bumpa (albo dispa) na kolumnie z twoim nickiem dać na ujemny, będzie wtedy wyglądał na wyżłobiony nie doklejony

jakby troche przyciemnić scene może bedzie fajniej wyglądać

i usuń te kreski czy ściany z tał i daj poprostu czarny albo jakąś mapkę z gwiazdami czy nocnym niebem. jakbyś jeszcze lekko rozmył cienie byłoby świetnie.

Przypominami to troche jakąś scenke ze starej gry, trza dopracować ale podoba mi sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominają mi sie czasy kiedy forum max3d.pl nazywało sie jeszcze adek3d.pl (czy coś podobnie)

Stare dobre czasy kiedy aby połączyć się z internetem używałem modemu 56KB :) i do monitorowania czasu używało sie Licznika połączeń :) (otóż każda minuta była na wagę 34 gr podajże)

 

Sorka za off top :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności