Skocz do zawartości

Gry komputerowe dla 12-latki


imprecis

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić siostrze jakąś grę pod choinkę, ale się na tym totalnie nie znam. Siostra gra w gry pokroju Simsów, Catzy, SimCity, Zoo Tycon itd. Czyli we wszystko gdzie są jakieś zwierzaki, czy też w gry o zakładaniu rodziny. Pamiętam, że kiedyś też grała w Raymana, więc gra tego pokroju też byłaby dobra. Co do ceny to nie mam żadnych limitów. Co doradzicie ?

 

EDIT - te gry co wymieniłem jako przykłady to siostra ma je ze wszystkimi dodatkami, więc one nie wchodzą w grę ;)

 

EDIT - co do tytułów gier to raczej nie wchodzą w grę tytuły po 20-30zł, tak co najmniej żeby te 70zł gra kosztowała ;) Wiem, że często jakość nie idzie z ceną, ale chciałbym więcej na siostrę wydać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Te gry co wymieniłem to siostra ma te gry ze wszystkimi dodatkami, więc one nie wchodzą w grę :P

 

Co do tytułów gier to raczej nie wchodzą w grę tytuły po 20-30zł, tak co najmniej żeby te 70zł gra kosztowała Wiem, że często jakość nie idzie z ceną, ale chciałbym więcej na siostrę wydać. Na razie sensownie wygląda pakiet 10-lecia Raymana(ok 70zł), ale nie wiem czy go dostanę w sklepie, więc szukam alternatywy :)

 

Fr3d3k - rozumiem, że to żart :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności