Skocz do zawartości

[Porachunki]:Pojedynek w celi


polon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to moj pierwszy udział w jakiejkolwiek... właściwie w czymkolwiek.

 

Pomysł:

 

Akcja toczy się w celi klasztornej. Zakonnikowi ukazuje się szatan. Oskarżyciel tracąc coraz to kolejne dusze spod swojego panowania za sprawą wysiłków pobożnego kapłana i nie mogąc go skusic do złego postanawia rozwiązać sprawę w inny sposób - strachem, zabić zakonnika nie może ponieważ broni go anioł ale próbuje go przestraszyć.

 

Co będzie znajdować się w scenie:

1.Pomieszczenie (sciany + okno),

2.Zakonnik ( plus jego atrybuty) a dokładnie sam habit najprawdopodobniej.

3.Postać szatana.

4.Prawdopodobnie przedmioty, które są w celach klasztornych, stół albo biurko, krzesło, lapka nocna, książki, Krzyż na ścianie i może coś jeszcze, to wszystko jeszcze sprawa otwarta.

 

Coś ode mnie - mój cel to poprostu się czegoś nauczyć, zmobilizować się do czegoś nowego, zrobić coś co ma dedlajn :P. Jeśli skończę tą scenę to już będzie sukces. Mam nadzieję, że bedziecie kibicować i wspierać mnie poradami. Dzięki.

 

zamieszczam "rysunek" koncept

 

konceptti2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzięki :)

Na szatana to jeszcze nie mam, znaczy nie wybrałem konkretnego bo mam kilka. Musze dokładniej poszperwć po książkach i relacjach, objawieniach i tego typu rzeczach i bardziej precyzowac poszczegolne czesci tej postaci. Chodzi mi caly czas po głowie to jak Jezus wyrzucił 7 złych duchów z Magdaleny. Może taka postać z 7 stopionymi ze sobą głowami i np 6 rękoma i 4 nogami. no co do tej postaci to moge popłynąc maxymalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :)

Na szatana to jeszcze nie mam ... no co do tej postaci to moge popłynąc maxymalnie.

 

istnieje takie ryzyko bo taka postać jest trudna - dlatego może pomyśl też o jakimś FX - w formie zjawiska energetycznego w demonicznych kształtach - jakaś tajemnicza mgiełka albo wyładowania elektryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewidziałem taką możliwośc, pomysł też był taki - widoczne same czerwone oczy, takie budzące straszne przerażenie, i cień postaci szatana, wiadomo że ciało jest bo widać cień ale ciało jest przezroczyste z wyjątkiem właśnie oczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pierwsza przymiarka do tematu, rozmieszczenie postaci itd. Mam problem z tym, ale takie umieszczenie bohaterów w scenie chyba bedzie najlepsze, prosze o wskazowki.

render zdecydowanie z kamery nr1, (na 3 obrazku)

 

p1yi7.th.jpg

 

 

viewport1sw1.th.jpg

 

 

c11ve6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności