Skocz do zawartości

pojazd 3d: honda civic 1987 (next :))


javor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

phantom: silnik będzie raczej seryjny

loozack: to niemożliwe bo połowa części już nie jest low poly

skilo: może i troszke tam przesadzam ale nie aż tak żeby modelować takie rzeczy jak napisałeś :) chociarz ....... żart :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DukeBubuX

Heh ale Javor to może być dobry pomysł. Animacja jak w \'za szybkich\' zaczniemy od środka silnika - zapłon - iskra - olej bedzię nawet - a potem wyskoczmy przez wydech kamerą bo rura duża to da rade !!

Hehe - a tak na serio to jest spoko - zawieszenie autentyk. Tak trzymać !;)

Dziś znowu przybiłem na chate o 3 wnocy nie miałem jak zajechać luknać Ci w to 3D Studio. Ostanie moje prace to usuwanie tablic rej. sprayem w paincie. [lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj długo mnie tu nie było :| A wszystko dlatego że mój hdd sie zjebał i działa jak by chciał a niemógł :( Długo zapewne już nie pociągnie :( (nawet wcześniej moją prace spowalniał głównie hdd a teraz to już szkoda mówić) dlatego całej sceny nie bardzo mogę otworzyć i coś na niej robić :( Ale se pomyślałem że porobie jakieś drobniejsze detale w oddzielnych plikach i oto pierwszy z nich zrobiony w ten weekend :) Jest to subwooferek pioneera. Jeszcze nie wiem czy go zamontuje na półce, w skrzyni czy w tubie ... to się z czsem okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

animka: prawdopodobnie kiedyś będzie ale jeszcze nawet nie mam na nią pomysłu

 

sikham: no nie przesadzaj:) 1000000 renderów to już by była animacja i to nie najkrutsza :P ale renderów napewno kilka będzie i zapewne powyżej 1024x768

 

poly count: 600.000 :|

 

po co to wszystko modeluje: dla przyjemności!!

 

no i of course cieszę się że sie wam podoba [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komp już dawno się spier***** :) co do hdd to jestem pełen podziwu że jeszcze wogóle działa :P (ale niektóre pliki w tym i programy już przestały działać przez bady)

a procesor się kiedyś \"lekko\" przypalił i przez to teraz ciągle ma niebezpiecznie wysoką temperature :| (podczas renderingu 60-70 stopni a przed przypaleniem było 40-50)

ale jakoś damy rade :D

chyba:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

honda jest swietna mozna by zrobic pozniej z niej cos w rodzaju rysunku technicznego, jest taka fajna funkcja w finalrenderze, bo tylko tak bedzie widac ogrom pracy jaki wlozyles w ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności