Jump to content
Ardeni

Poszukiwane mieszkanie w Krakowie dla 2 osob

Recommended Posts

Jak w temacie, razem z userem Ofca poszukujemy mieszkania lub w krakowie do wynajęcia (powód - praca itd). Przeszukujemy portale itd itp, ale jeśli mielibyście jakieś info to bylibyśmy wdzięczni.

Prosiłbym o kontakt gg/mail.

a jaka ? ha wiem jaka !! :D tate interactive HA :D racja ? :)

Jeszcze Reality Plump w kraku jest ;)

• Like 1

w kraku wszystkie mieszkania mozna tylko wynajac poprzez jakies dziwne firmy, ktore biara 1500z lub wiecej za posrednictwo...

jest tez studencka agencja w pk na warszawskiej i tam sie placi tylko 300z jak dobrze pamietam

mozna tez kombinowac i dogadywac sie z wlascicielem ale to inna bajka

generalnie ciezko bedzie w srodku roku akademickiego cos znalesc wg mnie ale powodzenia

ps: dajcie znac jak bedzie jakas parapetowa ;)

a moze "dla studenta.pl" albo autogielda.pl

tez mają oferty - choc ja szukalem tak akurat we wroclawiu

• Like 1

Rss'uje te potrale więc jak tylko będzie cos dobrego to się o tym dowiem :)

A o autogieldzie nie pomyslalem, dzięki za info :)

ttaaddeekk-> - spoko, dowiesz się jak cos wykombinujemy ;)

a i powodzenia życzę w Krakowie :) ja jakoś nie przepadam za tym miastem (jak na razie jako przyjezdny wrocławianin od 4 lat, jestem zakochany w tym mieście )

jeszcze polecam http://krakow.gumtree.pl/ jeśli idzie o oferty wystawiane nie przez bióra nieruchomości.

jako krakus rodowity, musze Was zasmucić bo cięzko będzie... ja praktycznie co roku zmieniam mieszkania i poświęcam na poszukiwania conajmniej 2 miesiące... Fakt faktem nie jest ciężko znaleźć ładne mieszkanko ale gożej z cenami, są tak zaporowe, że naprawdę trudno przez nie przeskoczyć (chyba że chcecie mieszkać w Nowej Hucie)... życzę powodzenia... i do zobacznia na mieście! :D

szukaj:

krakow.gumtre.pl

gratka.pl

e-stancja.pl

(trzeba aktywować sms-em odblokowanie numerów telefonu) www.dziennik.krakow.pl - szukajcie pod lokale, nie nieruchomości

@edit

pozatym nie wiem dlaczego, ale właściciele nie chcą przyjmować pod dach 2 mężczyzn i par... preferują raczej kobiety :D

Mamy tylko tydzień na bardzo intensywne poszukiwania na miejscu (moze troszke więcej), życzcie powodzenia i "połamania" ;)

no to powodzenia, potem dworzec...... ofca zimą nie zmarznie ......

Dzięki za słowa otuchy..., kochany jestes... :]

I jak chłopaki poszukiwania? Udało się znaleźć jakiś przytulny most? xD

Pytam bo za jakiś czas też będę czegoś szukał. Z tego co do tej pory sie dowiadywałem to faktycznie Nowa Huta ze swoimi zaletami: ekologia, bliskość centrum miasta i niezapomniane krajobrazy xD Albo 1,5k na miesiąc w mieście.

Reasumując: już ich tam całkiem pogięło z cenami kurde. Pod tym względem wrocek jeszcze aż tak się nie popsuł.

To nie ceny mieszkań są kosmicznie wysokie, tylko płace w Polsce kosmicznie niskie;)

Powodzenia, ja zaczynam szukać czegoś we Wrocku^^

Startujemy z poszukiwaniami jak już będę na miejscu, czyli od poniedziałku-wtorku, narazie tylko orientacyjnie co i jak.

Johny - pewnie

Touch: Jak będziesz we Wrocku daj znać, wypijemy brona i jeśli będzie trzeba to przenocujemy :)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy