Skocz do zawartości

Scen 3D: Wizka z innym sklepieniem


malyboa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak wymysliłem sobie wizke z sklepieniem krzyzowym ... wykonałem początek pracy ... i tak naprawde ... niewiem co zrobic dalej dlatego wrzucam temat na forum ... chciałbym uzyskac jakąś pomoc ... mianowicie proszę o krytykę i pomysły na taką wizke ...

 

33042.jpeg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ostatnia fotka bardzo fajna ... ;] dziekuuje bardzo za komentarze .. wszystkie są trafne .. dlatego postaram sie popracowac w sposób jaki mnie nakierowaliscie ... ;] juz zrobiłem model ale mam problem z wyrenderowaniem go .... cos z vray sunem jak zwykle nitak .. jak sobie poradze to wrzuce renderek/ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam renderek oto i on :

 

33996.jpeg

 

a tu drugi i wlasnie to mi sie strasznie nei podoba .. nieiwem co mam zrobic ... ustawic w srodku jakies swiatło? i te plamy jeszcze a renderuje w Irridiance map ... spróbuje w QMC sampler ... mam kamere zwykłą target spróbuje moze z phyhical cam ...

 

33757.jpeg

 

a siateczke wrzuce potem niemam czasu na robienie renderu bo musze jechac do szkoły po szkole zrobie kolejny ..

a ja czekam na kolejne komenty ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

calyczas pracuje nad wizualizacja poczatkowo plan zakladal sklepeinie krzyzowe ... i tak ewolucja sie zatrzymala na czyms takiem :

36410.jpeg

 

mysle ze nie bede zmienial juz konceptu ... to mi sie bardzo podoba .. tlyko niewiem czasmu mi tam z tylu swiatlo swieci .. postaram sie jeszcze dzis pare renderkow dorzucic

czekam na commenty .. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności