Skocz do zawartości

Scena 3D: Postać - Kaila


ciuciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Teraz dopiero widzę ten błąd z prawą nogą, chociaż wcześniej tego nie zauważyłem, ale uwierzcie mi, obie nogi są tej samej długości, może z tego ujęcia tak to wyszło. A najgorsze jest to, co napisał Pierzak(chociaż ma rację) i teraz widzę tylko tą amputowaną nogę... Ehhh...a tak było miło popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa...jedni mają rację, inni się mylą, ale nie o to tu chodzi, przecież nie jestem jakimś zawodowcem i ciągle się uczę. Pierzak: nie załamię się, bo to nie pierwszy i nie ostatni raz ktoś mnie zjechał. Najważniejsze, że moja dziewczyna mówi, że i tak jestem najlepszy;).

Chia: niestety, ale byłem tak leniwy, że chciałem pokazać tą scenę tylko z tego ujęcia i nie dorobiłem kilku obiektów. Z tego względu w grę wchodzi tylko to ujęcie.Sorry.

Dzięki za poświęcony czas na kilka słów krytyki (w sumie można to zawsze potraktować jako darmowe korepetycje - dzięki - wezmę je pod uwagę przy kolejnej pracy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak trzymaj ciuciu! nie ma to jak pozytywne podejcie do sprawy! Każdy uczy się na błędach...

Faktycznie sporo rzeczy tu jest \"zabawnych\" - bez urazy. Ale wszystko przed Tobą...

otrzymałeś bardzo trafne uwagi. Zapamiętaj je dobrze na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności