Skocz do zawartości

Golden Gallery Award : Kominek


Traitor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Faktycznie bardzo ładne.. :) Może ta zieleń troszkę nie taka... chyba lepiej by się sprawdziła taka zielona cytrynka... poważnie..

Co do scenki, to szkoda że nie pokusiłeś się o translucency na świecach...

I szkoda że światło kominja tak słabo rzuca Cienie...

 

Ale uwielbiam takie stylizacje i przerysowania, dlatego moje gratulacje!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bl0ndynek

:) Gratuluję mam nadzieję że taż tak kiedyś będę umieć jak się na umiem ;P

 

Możesz powiedzieć jak zrobiłeś świeczki, chodzi mi głownie o płomienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladne:)...troche plaskie tylko. Brakuje do szczescia mocniejszego przestrzennie pierwszego planu albo chociaz lepszej czytelnosci tego co jest.

Efekt jest teraz taki,ze najpierw widze deske z garnkiem,a potem w zaleznosci od tego jak popatrze albo widac murek albo sie z tego murku robi podloga;)

 

Ale ogolnie git. Ladne swiatlo i texturki,a koncept Twoj?

 

Pablo

 

p.s. Zmniejsz jeszcze podpis,bo zaslania cala grafike;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uahuhaha, i kto mi tu robil wyklady na temat "nic nie jest w swiecie idaelnie rowne" hmm, twoje deski w podlodze temu przecza, wstydzilbys sie! mogles chcoiaz lekko zmodyfikowac te deski i tak jeszcze mogles dorzucic do sceny przedmioty ktorymi sie zazwyczaj pali w kominku, on sam mogl sie troche okopcic z zewnatrz, mogle jeszcze buta zrobic, i krowe w fotelu, ehh lepiej rup ten sfuj domek i ciuchcie na baterie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejmujac zlecenie na tzw"gebe" w sumie powinienem sie liczyc (i zawsze sie licze), ze moze byc "awaria" a zwlaszcza jezeli jest to nowy klient. Nie bede nikogo oczernial, bo byc moze inni maja z ta osoba dobre uklady.Wspolpraca przy pierwszym projekcie ze stony zleceniodawcy byla bardzo slabo zaplanowana z czego wynikl konflikt. Ja ze swojej strony postawilem kreske na tym czlowieku i nie chcialbym wiecej z nim wspolpracowac. Albo cos robimy porzadnie albo sie w to nie bawimy, takie mam zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności