Skocz do zawartości

Wiz: Domek


Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam pierwszą swoja wizkę. Zdaje sobie sprawę że nie jest idealna, jednak następne będą lepsze... wink.gif

Uwagi mile widziane...

 

Renderowanie:

Blender 2.45 w Internalu...

Edytowane przez floo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

blee, brzydkie światło, kolory, kamera, zieleń, materiały, płot, kolumny, barierka.

Popracuj nad światłem, zrób grubsze kolumny, zmień barierkę, daj inne drzewa, trawę, kamerę daj niżej - z poziomu człowieka, popracuj nad otoczeniem to może coś z tego wyjdzie.

garaż wolałbym miec na niższym poziomie, wtedy wjazd do niego nie byłby taki stromy.

pozdrawiam

 

p.s. mechanizm bramy garażowej zwykle montuje sie w środku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czepiać się... :P hehe

 

Budynek robiony na podstawie planów, więc nic nie poradzę... musi tak zostać...

 

co do światła to pewnie nie jest najlepiej, jednak przyznaje że dopiero zaczynam coś robić w tym kierunku i uwagi na pewno sie przydadzą...

 

wiem że wyszła taka wizka bardziej sztuczna niż realistyczna, ale tak musi zostać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo jakie zainteresowanie... :P

 

a co do domku, to taki już jest... plany nie były zbytnio szczegółowe, jak widać domek też ma sporo braków w szczegółach...

 

szczerze mówiąc to mnie aż tak to nie przeraża, bo wiem że to jest źle... znaczy nie tak jak być powinno zrobione... Nie miało być realistycznie... wyszło rzeczywiście archikadowo...

 

może mi ktoś podpowiedzieć skąd wziąć ładne roślinki do otoczenia?...

 

 

 

 

więc jeśli mogę to proszę o przeniesienie to do WIPa a na pewno poprawie i będzie widać różnice... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności