Skocz do zawartości

Pojazd3D:Subaru Impreza(2ndcar)


artwos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , to moje drugie wstępnie wymodelowane autko. Prosiłbym o wytknięcie rzucających się błędów. Na pewno wielu znajdzie coś bo modelowane to autko było wielokrotnie. Może ma ktoś zdjęcia wnętrza, szczególnie tylnej części, choć i przód też się by mi przydał do wymodelowania.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no to lecimy z błędami (a będzie tego nie mało). zakładam, że jest to wersja z roku 99:

 

- wybrzuszenia błotników mają za ostre kanty. tam jest to wszystko takie soft

 

- wloty na masce (te mniejsze) są krzywe i za wysokie

 

- przedni zderzak jest do bani. konkretnie za duży (w dół), miejsca na dodatkowe halogeny powinny tworzyć jedną linię ze zderzakiem, a u ciebie są nałożone jakby talerzyki

 

- próg jest coś niekształtny

 

- zderzak tylny nie ma u Ciebie wgłębień po bokach

 

- tylne lampy są źle zaokrąglone na bokach

 

- klameczka do rimejku

 

- nad kółkami też zdałoby się popracować

 

jeśli chodzi o materiały referencyjne, to zgłoś się na priva bo dysponuję ogomem tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Holo za uwagi samemu takie rzeczy ciężko zauważyć. Co do przedniego zderzaka to chcę zrobić halogen bez tej zaslepki. Postaram się poprawić co nie co, ale samochód powstał głownie w celu nauki tworzenia tekstur. Mam nadzieję że będzie wyglądał jak choinka noworoczna.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Holo - Nie mam tego teraz przy sobie ale mam takowe zdjęcie z reflektorami wewnątrz i z bardzie wystającymi wlotami czy też wylotami na masce.Później podeślę. Od razu zaznaczam że nie znam sie w ogóle na tych rajdowych autkach. Ale myślę że i tak dodam te lampy bo kosmicznie to wygląda. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by beeper

tylko nie oklejaj cywila w naklejki typi pionjer czy sony :)

 

:D

 

artwos, masz szczescie ze Holo siedzi w tych klimatach. Pomoc bedziesz mial, wiec postaraj sie i zrob ladna pracke.

Ja sie na samochodach nie znam ale ten wyglada fajnie:)

 

3maj sie i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj rzeczywiście, jak poszukałem sobie fotek na których coś widać, 3/4 auta do przróbki. Przyznam się bez bicia że autko modelowałem tylko z blueprintów, bo coś mnie wzieło o 2:00 w nocy jak obejrzałem Kuzaja jak zasuwał na tym na jakimś rajdzie. A teraz znowu z nim do blacharza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by artwos

Oj rzeczywiście, jak poszukałem sobie fotek na których coś widać, 3/4 auta do przróbki.

 

chyba pewien Anonymous nieprzeczytał odpowiedzi AUTORA tego topica

btw. jestem ciekaw kim Ty jesteś bo narazie Bravehearta niestrugasz :P

 

McMaxim jak zobaczyłem ile masz lat to mi szczeka opadła zawsze myślałem że masz z 15 :)

a tu klapa prosze Pana

ps. jakbyś niepatrzył ja też chłopcem już niejestem

 

jak ja kocham takie rozmowy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kolorów to w zupełności się zgadzam, już je zmieniłem, wymodelowałm też środek z klatką. A co do otoczenia to włąśnie rozyślam nad nim, myślałem o wstawieniu w jakieś zdjęcie, ale chyba pokuszę się o wymodelowania czegoś, ale brak weny daje się we znaki.

Dyskietka mi padła i jutro dopiero dam renderki.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności