Skocz do zawartości

Wiz: Osiedle


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ludzie mi sie podobają (hehe wreszcie jakas praca z fajnymi ludziami) - podoba mnie sie - 4x Gwiazdka odemnie tez (brak displacement na trawie i lepszy bump i bylo by 5 gwiazdek odemnie) - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne :), ale oprocz trawki to ja jeszce dorzuce, ze zielen + te typ oswietlenia tworzy taka jesienno popoludniowy klimet.. popoludniowy jak najbardiej ok, ale zielen nie... - ale to moje osobiste odczucie, - wole zielenie bardziej soczyste "radosne" :d wiec dalej 4 gwizadki za trawe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Drewno wyszło średnio ale klient tak chciał i nie było dyskusji. Displacementu na trawie i cegiełkach nie ma bo termin gonił i czasu nie było żeby go ustawiać. Oświetlenie to vraysky z turbidity 6,0, vraysun ustawiony na 0,3 i kamera fizyczna z iso 70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co ci w nim nie pasuje, gorna cienka warstwa to plytki przyklejone od gory zeby woda mogla po nich splywac, a rozmiar nie musi byc taki jak cegly klinkierowej bo nie musi byc to cegla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzialem jeszcze zeby ktos robil sciane 25 cm z polowek wymiarow.chyba ze chcial sie wykazac nowym rozwiazaniem i zbrojeniem potem takich warstw bo dlugo by to nie postalo.poza tym latwiej wymurowac 25tke.

zwrocilem na to uwage po to by nie robic takich "glupich " bledow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności