Skocz do zawartości

Wiz: Zwykła sypialnia


Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

 

Oto moja pierwsza wizka jaką kiedykolwiek zrobiłem. w 90% jest zrobiona samodzielnie - roślinki i część materiałów sciągnięta z neta bo niestety już miałem dość męczenia tej scenki a bardzo chciałem ją skończyć. oświetlane oczywiście vrayem. ustawienia niskie dość. szum + kontrast + lekkie wyostrzenie w photoshopie oczywiście :) wiem że do foto-realistyczności jeszcze dużo brakuje ale myślę że nie jest tak źle. narazie wrzucam tylko 1 render. pozostałe są w drodze ;)

 

Edit 2: najnowszy render

 

2wysokieustawieniakopiatt4.jpg

 

 

 

12kopiaia5.png

 

Edit: oto kolejny ostatni render:

 

 

22kopiarl4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pierwszy render najlepszy, tylko na jakiś trochę za słabych ustawieniach renderowałeś (widać po ścianach, daj więcej sampli itd.) .Zrób na lepszych, edytuj obrazek a będzie ładnie :)

 

PS: Jakiś artefakt w rogu ściany (dolny prawy róg / prześwietlenie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten artefakt to brzydko zamazany bug GI - chyba od ramy okiennej w tym miejscu odbiło się za dużo światła i powstało przejaranie. a na firanke to kompletnie nie mam pomysłu jaki materiał dać.... od razu mówię że nie jestem architektem - jestem dopiero w 1 liceum :) najbliższe poprawki ew. w sobote bo jutro rano wyjeżdżam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne

ale jesli firanke clothem robiłeś to dałeś chyba nie taki materiał bo moim zdaniem fałdy są za duże, tak jakby to była gruba skóra albo filc jakiś

 

i ekran telewizorka taki jakiś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firanka to plane + parę modyfikatorów - wave, noise powyginane fdd. na ekranie telewizora to reklama bravii jest. możesz powiedzieć co konkretnie z nim nie tak? :) makbol - nie wiem czemu masz wrażenie że jest rozciągnięte... to tylko panoramiczny kadr. a poduszka druga no to... jej nie ma ;) ale może zaraz się odnajdzie. dziś wieczorem dam lepsze rendery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności