Skocz do zawartości

[Modo]co sadzicie o modo?


gustaw11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie jest lepszy od Vryja.

Pracuje na tym i na tym. Vray jest konsekwentny na każdym poziomie skomplikowania sceny. Modo juz nie. Za to Modo masakruje Vraya sieciowo jak juz wcześniej wspominałem.

W modelingu Modo moim zdaniem jest średni. Mam duzo wymyślnych narzędzi z fajerwerkami ale nie ma (ja nie znalazłem) pospolitego freestyle Cut (klikasz i tniesz poly, edge tam gdzie chcesz).

Generalnie jest do przejścia jak sie człowiek postara i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma (ja nie znalazłem) pospolitego freestyle Cut (klikasz i tniesz poly, edge tam gdzie chcesz).

 

e tam jest pod c tylko 'na sam wierw' trzba zmiejszyć snapowanie i działa jak ta lala ;)

czasem snapowanie się przydaje zresztą też :)

 

nie wiem czy o takim czymś mówiłeś

 

2003347893350789042_rs.jpg

 

mi generalnie modo się podoba, brakuje trochę tu i tam ale to można o każdym sofcie napisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelowalem w wielu: Max, Maya, Silo, Modo, XSI, Wings.

 

Modo wypadal w tym towarzystwie... hmm... ze tak powiem... najlepiej. ;)

 

Ten soft od poczatku do konca stworzony byl z mysla o modelarzach i to sie naprawde czuje. Dla mnie rewelacja.

 

Jasne, ma swoje braki, nie jest doskonaly, ale bardzo mu do tego blisko w moim przekonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curvy w animacji?

jeśli o takie curvy Ci chodzi to jak najbardziej tak ;)

 

2004129426059449395_rs.jpg

 

 

tak jak pisze Reanimator modo nie jest softem który może zastąpić maxa czy majkę ale do prostrzych rzeczy jak vizualizacje architektoniczne i animacja kamery fly trought nadaje się całkiem nieźle, są studia co tylko modo do tego używają i nie trzeba maxa za kupe kasy kupować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak wersja 301 wywala się często

a u mnie odwrotnie 20x wywalało się na potęgę a 301 jest dużo bardziej stabilne choć też się wywala czasem :)autobackup co kilka minut i nie ma czym się przejmować :) tylko że autobackup malowanych textur niestety nie backupuje :(

kiedyś miałem dual core optimizera zainstalowanego to modo było przez niego mocno niestabilne ale jak go odistalowałem było o niebo lepiej

dodatkowo jak kiedyś testowałem pare dni Viste 32 modo ani razu się na niej nie wywaliło

jak się dobrze skonfikuruje to nie bedzie się tak czestow wywalać :)

choć jest kilka sposobów dających 100% pewność na osiągnięcia crusha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności