Skocz do zawartości

Teczka 2D: wojtas167


wojtas167

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:)

Pomimo niezbyt dużych umiejętności postanowiłem założyć własną teczkę. Mam nadzieję, że zmobilizuje mnie do częstszego rysowania, oraz, dzięki Waszej krytyce pomoże w rozwijaniu umiejętności.

Nie mam jakichś zasobów prac, które mógłbym zaprezentować. Umieszczane przeze mnie rysunki będąc więc w miarę aktualne;)

Początek: /wszystkie trzy z referki/

1:

face1ta6.jpg

 

 

2:

lilycopyip5.jpg

 

3:

 

untitlebartd1copyfc0.jpg

 

Pozdrawiam i zachęcam do konstruktywnej krytyki ;)

Edytowane przez wojtas167
update
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

druga praca (ta japonka/chinka) była by całkiem niezła ale ma jeden mankament:

Prawa strona ust jakoś tak dziwnie sie kończy, no i cień chyba trochę za mocny... ale ze mnie żaden ekspert :)

3 praca wydaje sie bardzo ładnie przeprowadzona na obraz... tzn bardzo plastycznie to wyszło tylko kolory jakieś mdłe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, co chcialbys osiagnac- czy postac ludzka, czy odchadzaca od proporcji ludzkich, bo jak narazie to wlasnie robisz...moze wesprzyj sie jakimis zdjeciami, zainspiruj sie czyms..zeby wszystko z bani rysowac to najpierw trzeba podzialac wzorujac sie na otoczeniu lub zdjeciach...

w obecnej sytuacji postac ma za mala glowe w stosunku do calego ciala,za szeroka szyje jak na kobiete o tak chudych konczynach, zbyt wydluzone rece od ramion do łokci i byc moze powyciagane nogi .. ale jak napisalem na poczatku- nie wiem co chcesz osciagnac..takze opisuje jedynie to co widze w porownaniu do jakichs tam norm;)

zajmij sie narazie samym pomyslem na ilustracje, ogolem sytuacji..a to moze zostaw jako jakis tam koncept jakiejs postaci..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności