Skocz do zawartości

Scena 3D: Brama


Muhaho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajnie tylko jest jeden zasadniczy błąd w konstrukcji tej bramy :) normalnie to by sie zawaliła :P ale niestety w Twoim 3d obowiązują widać inne prawa fizyki :PP p;patrz jak od tej wnęki na drzwi w tej kamiennej obudowie jak się schodzą te 2 łuki to to miejsce musi być pokryte całe przez cegłę, czy tram kamień :) chodzi o coś takiego że powiedzmy, że masz ten łuk |_/ \_| to między tymi skałami warstwie wyżej musi być cała powierzchnia, nie mogą w wyższej warstwie łączyć się tam kolejne cegły :)

 

Myślę,że wiesz o co mi biega :)

 

tzn wiesz, nie jest aż tak krytycznie, bo poniekąd by się trzymało, ale jakby firma budowlana coś takiego stawiała, to by se na tonie pozwoliła :P a ta zasada to istnieje już od niepamiętnych czasów, patrz np na piramidy :) jak są zaokrąglone wejścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda póki co. Czasem nie inspirowane takową ,,bramką" z gry Assassin's Creed ?? btw. komp Ci nie muli ? Bo tak się składa śmiesznie, że jakieś 3 dni temu sam robiłem z takich cegiełek domek, identyczną techniką (poly+noise+ms) i przy jakiejś 15 cegiełce komp już nie wyrabiał. Potem wpadłem na genialny pomysł skopiowania tych 15 cegiełek ale niestety komputer miał inne plany i max się wyłaczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności