Skocz do zawartości

Ogien Bitwy - battlebot


Pit3r

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem ... tak sobie ostatnio przegladalem to forum i pomyslalem ze sam cos zrobie .. oczywiscie nie wiem czy zdarze to skonczyc oraz jaki bedzie effekt koncowy ale co mi tam ...nie rysuje nie maluje ... robie to z pamieci badz rysunkow znalezionych w sieci ... ponizej wczorajsze 6 godzin siedzenia ... oczywiscie jeszcze jest masa szczegolow do dodania :) ...

 

 

 

1.jpg\"

 

 

2.jpg\"

 

 

3.jpg\"

 

 

5.jpg\"

 

 

a tu siatka ...

4.jpg\"

 

:P

 

[Edited on 20-2-2003 by Pit3r]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

:) w somie fakt ... ale to roboty, moze maja wszedzie kamerki hyhy? a glowa tylko dla sciemki ? :) ...przeciez nie wszystko musi byc takie jak czlowiek :) ... zrobie cos z tym. A moze w pasie zrobic jakis obrotowy mechanizm ??? ..anyway thx for comments ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Pit3r

:) w somie fakt ... ale to roboty, moze maja wszedzie kamerki hyhy? a glowa tylko dla sciemki ? :) ...przeciez nie wszystko musi byc takie jak czlowiek :) ... zrobie cos z tym. A moze w pasie zrobic jakis obrotowy mechanizm ??? ..anyway thx for comments ... :P

 

Z tymi kamerami masz racje. Mysle, ze Briareos mial co podobnego. Takie kamerki na wysiegnikach dzieki ktorym moze wygladac z zza rogu ? Jesli jednak postac ma wykonywac dynamiczne, szybkie ruchy calym tulowiem, powinna miec stabilne \"Podwozie\" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne szczegoliki z serii \"must do\" :)))) ... nie denerwujcie sie ze pakuje tyle renderow

 

 

Prawdopodobnie jutro biore sie za konczyne gorna (czyt. reke) :D

pozdro

 

 

 

9.jpg\"

 

 

10.jpg\"

 

 

moze jakies sugestie ??? co dorobic ? itp ... wszystkie mile widziane :)

 

 

 

[Edited on 20-2-2003 by Pit3r]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...

Pitaaa.. a gdybys nierobil tego botka na kolkach, ani na zadnych konczynach, tylko taki jakis napd antygrawitacyjny?

+duzo jakichs chwytakow, czolkow itp itd? :)

 

moglby calkiem ladnie wygladac ;)

 

 

aa.. i to oczko jedno zrob takie zacpane (hyhhyhyhy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) hehe .. wlasnie sam nie wiem na co sie zdecyduje ( o latajacym czyms tez myslalem) ale to zalezy co mi sie bardziej spodoba .. poki co docelowo chce stworzyc humaidalno podobna postac ... kto wie ..m moze potem przerobie to na jakiegos latajacego gada jak mi sie pierwsza wersja nie spododa :) .. albo jakis transformers :D ... eee ide robic ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Widzŕ, ┐e ostatnio znowu sporo przegapi│em a tu kolejny faworyt wysuwa siŕ na mˇj zawŕ┐ony widnokr▒g. Model jest po prostu boski... zazdroszczŕ, szczerze zazdroszczŕ pomys│u i wykonania, zawsze chcia│em zrobiŠ co w tym klimacie, a ty trafi│e idealnie w mˇj gust... jak dla mnie to ju┐ wygra│eÂ, tylko nie spieprz tego miernymi teksturkami... Stawiam na Ciebie i jeszcze na 2 inne osoby... ty jednak masz eXXXtra pomys│. Swoj▒ drog▒ mˇg│by go sko˝czyŠ jako jakiego lataj▒cego humanoida z wielk▒ liczb▒ macek i ruchomych ostrzy wystaj▒cych z jego cia│a... taki extremalny cyberpunk, co ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki M@Ti, jezeli chodzi o macki itp rzeczy (cyberpunkowe) to moze zrobie przy jego pojezdzie, jak zdarze oczywiscie, jedno chce zrobic na 100%. Mianowicie polaczyc troche miesni ze stala, ale zobacze rowniez jak i to wyjdzie. Co do textur to sie jeszcze zobaczy na co sie zdecyduje, najpierw trzeba skonczyc model :D

 

 

Ponizej boxout konczyn, jezeli chodzi o proporcje to jeszcze sie to poprawi, chcialem tylko pokazac co mniej wiecej chce uzyskac...

 

 

11.jpg\"

 

[Edited on 20-2-2003 by Pit3r]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok .. malu updejcik .. nie bylo zbytnio czasu bo jutro czeka mnie kolos z matmy, a nie za bardzo za tym przepadam .. po weekendzie nogi powinny byc dopracowane bo teraz tak troche skromnie z nimi (zastanawiam sie zreszta czy ich nie zrobic od nowa, bo cos mi sie w nich nie podoba) ...

 

aaa .. proporcje troche zostaly zmienione na korzysc troche dluzszych nog, i krotszych rak, w ktorej bedzie trzymal wielkiego jak k... mac guna :D ....

 

pozdro

12.jpg\"

 

13.jpg\"

 

 

[Edited on 20-2-2003 by Pit3r]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D wiem Tesaurus .. wiem Bacry, postanowilem je zmienic (jeszcze nie wiem czy na pewno) bardziej drastycznie, jezeli nie calkowicie. Ale poki co musi to poczekac .. w sobote znowu mam kolosa z maty, ale potem ruszam z tym z kopyta...

 

nerka i pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w koncu cos dorobilem .. jakkolwiek nie ludze sie ze to skoncze ... to przynajmniej scenke pokaze jak by miala wygladac (bez textur bo czasu nie ma) .. opoznienie spowodowane :) jak zwykle rzeczami ktore trzeba bylo zrobic :/ ... no ale coz... poza tym mam problemik z maxem, ciagle przy renderowaniu tego sie wywala na pysk .. i tak sie ciesze ze narazie to sie rendernelo ..

 

ponizej to cos ... jeszcze tylko guna i otoczenie i mysle ze zakoncze zabawe na tym etapie ..

 

 

aaa i nie pijcie na sylwestra za \"duzo\" :D

20.jpg\" nerka

 

 

[Edited on 20-2-2003 by Pit3r]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba juz koniec guna ... jak sie wogole na to zapatrujecie ? ... aaa :) i nie ma spustu bo zamierzam go podlaczyc do cyborga za pomaca przeroznych kabelkow itp dupereli ...

 

gun1.jpg\" pozdro

 

[Edited on 20-2-2003 by Pit3r]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to koniec bitwy :) sie nie wyrobilem jak zwykle .. jednak bede dalej cos przy tym robil .. przeniose jednak watek do WIP\'a ... tyle ... ide sie pakowac :) bo czas wyjechac na jakies wakacje :cool: ...

 

pozdro i dzieki wszystkim za komentarze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności