Skocz do zawartości

Wiz 3D : Łazienka troche futur


malyboa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

to pierwszy raz jak wrzucam cos do FW,

Pracka to 3DS MAX + Vray (Irr+LC)

Czas renderu 1 obrazka to +/- 1h

nie jestem w stanie jeszcze robic prac na waszym poziomie ale oto co udało mi się osiągnąć :

 

63485.jpeg

 

63487.jpeg

 

czekam na komentarze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

czy ja wiem czy futur ?

pusto, gniazda nie widze, maszynke to mozna miec bezprzewodowa ale suszarke niebardzo, szyba pod natryskiem idealnie przezroczysta a powinna mieć coś co powodowało by że jest widoczna, jakiś pasek, albo coś podobnego - ze względów bezpieczeństwa, zresztą to odbicie z lewej na szybie jakieś dziwne mi sie wydaje, pozatym woda wyleje się z kabiny na zewnatrz - nie ma niczego co by ja zatrzymało, nie ma odpływu etc, drzwi do kabiny nie mają zawiasów, uszczelnienia, brakuje drugiej klamki na drugiej połówce, drzwi do łazienki nie mają zamkniecia od wewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze długa droga przed tobą. Kiepskie materiały strasznie. Biały tynk i szare kafle na ściany to trochę mało. Wyłącz odbicie vraylighta bo kiepsko to wygląda w lustrze. Strasznie ciemno w kabinie a to na niej chyba powinieneś się najbardziej skupić. Niebieskie światło nad nią to też chyba jakaś pomyłka. Ogólnie masz za dużo niezagospodarowanej przestrzeni. Pomęcz go jeszcze trochę i zmień kadr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej niz poprzednie ale jednak jeszcze to nie to, ogolnie bledy juz zostaly wytkniete, ja mam jeszcze taka uwage ze ta lazienka gryzie w oko i dokladnie nie wiesz na co patrzec, niby kolory w tonacji a jednak kolorowo :)

Ciezka praca i jeszcze raz ciezka praca, tutki odnosnie oswietlenia i materialow a bedzie lepiej :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności