Skocz do zawartości

Google Earth 4.3 - podróże w 3D


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ekhmmmm...

Mam nadzieje, ze mi wolno :P

 

Siedziba developera

 

http://sketchup.google.com/3dwarehouse/details?mid=cbed00015810b658b086d3ec8689a47

 

I budynek PKOL-u (jeszcze nie zaakceptowany i nie wrzucony do kolekcji)

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fa622f1a7ca236f8.html

 

Właśnie, nie wiecie jak kopnąć google w dupę, żeby szybciej wrzucili do Google Earth modele? Bo sie zleceniodawca pieni, ze nie ma jeszcze tych modeli w GE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robimy budynek np. w 3dmax (do 500tris), nakładamy tex w .tga 512*512 px, wysyłamy do zlecenidawcy, dostajemy 50poprawek, wysyłamy jeszcze raz, dostajemy 10 poprawek, wysyłamy jeszcze raz i może będzie zaakceptowane :p przynajmniej jak ja robiłem to tak to w skrócie wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia, chyba to 3D to jest nic w porównaniu ze zdjęciami w Los Angeles. Całe miasto jest ofotografowane fotkami 360 stopnii co pare metrów. Nie mam zielonego pojęcia ile to mogło kosztować i zająć czasu. Zauważyłem, że u dołu ekranu widać kawałek czerwonego auta na wielu z tych fotek i domyślam się, że to z niego było robione. Ale respekt dla tego co to zrobił!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scirocco - ja np. dostałem zlecenie od studia graficznego, które wcześniej robiło wizki dla developera, który chciał, żeby mu odwzorować budynki w GE (mam nadzieje, że zrozumiałe) :P

 

Trzeba by gadać z developerem, ew. se studiem, czy by nie chcieli mieć domków w Google Earth (za drobną opłatą ofkoz) Zdaje mi się, że większość budynków jest tam wsadzonych for fun, za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności