Skocz do zawartości

Fototeczka: Sadowski25 : Aktualka : 11.03.2010


Sadowski25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mnie dziwi jedno, dlaczego zawsze tylko negatywna Krytyka tutaj jest....

 

niestety tak jest w przypadku kiedy zdjęcia nie odzwierciadlają pisanej w postach treści. nie bierz tego do siebie, niektóre zdjęcia są spoko, ale zdecydowana większość to tylko takie testy niestety bardziej do szuflady niżdo teczki.

 

ale za to ostatnia seria bardzo w porządku. szczególnie zdjęcie RO-2-0 i RO-3-0. podoba mi się motyw lini i ogólnie kolorystyka zdjęcia. aż szkoda, że nie ma tam (RO-2-0) jakiegoś startującego biegacza (same ręce i nogi zaciśnięte w ostrym punkcie. duży skok jakości w porównaniu do poprzednich fotek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak zapach spalonej plyty glownej o poranku...

no i porzegnalem sie z wystawa... foty na dysku i nie zdazylem wypalic plytki.

Szczescie ze mam PS3 to chociarz neta nie stracilem :D

 

marzenie: PC z prockiem Intel Core i7 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych ostatnich

http://fc04.deviantart.net/fs50/f/2009/312/5/f/5f9f88756f0b668a2b25a0ea83dfa129.jpg

 

To się jako tako broni. Reszta jak dla mnie bez przekazu, ale może po prostu tego "nie czaję".

 

Eksperyment ze skanowaniem całkiem fajny. Jak dla mnie takie mocno stare zdjęcia z IIWŚ. Podobny klimat hehe.

 

Za to za zdjęcia z Operacji Południe powinieneś dostać lanie. A przynajmniej za te kolorowe. Ekspozycja siadła i to porządnie, ostrość bez rewelacji a przy takim światełku poruszenie zdjęcia to przesada. Chyba, że to celowy zabieg ale wtedy trzeba było jeszcze wydłużyć czas migawki, bardziej nieco rozmyć. Teraz wygląda to jak sknocone zdjęcie na trybie P.

 

A już najbardziej boli mnie to zdjęcie:

http://img228.imageshack.us/img228/7020/operpoludnie20092.jpg

 

Bardzo bardzo mocno wypalone tło, strasznie kontrasty na podwoziu. Zasadniczo nic nie widać. Wiem, że nie każdy ma tele, ale nawet na szerokim kącie można było to zrobić:

1. w RAWach i wyciągać highlight'y i shadowsy w LR

2. na bracketingu i potem ręcznie składać niebo w PS

 

nie robisz dla prasy nie wysyłasz na konkurs NG więc kto ci broni maziać po zdjęciu? :)

 

Pozdrawiam

 

PS: na plus: http://img79.imageshack.us/img79/1047/mistyy1.jpg

Z całej ostatniej kolekcji jak dla mnie faworyt. Może dlatego, że sam nie potrafię się zmusić aby wstać rano zebrać sprzęt i stanąć na pustym polu w oczekiwaniu na mgłę czy wschód słońca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 3 ostatnich tylko pierwsze ma jakis sans, choc mogles duzo wiecej wycisnac w post produkcji - wyprostowac, dodac lekka winiete, wydobyc detal z cieni, pobawic sie curves'ami

2 jest przepalone, no i... to tylko plecy.

3 bardzo slabe. Poruszone, krzywe, a sama postac przez te rece wyglada jakby byla niepelnosprawna.

 

Generalnie osoba, ktora pisze takie komentarze jak ty (w innych watkach na forum), powinna reprezentowac soba jakis poziom. Przydaloby Ci sie troche samokrytyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z "Fall of..." czyli to z żółtą kropelką myślałem zrobić montaż by wyglądało jak plakat przedstawiające koniec ropy, zanieczyszczenia itp... Co zrobiliśmy z ziemią... cos w tym stylu, a to Little Blue... nowoczesne technologie itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali..." - Don McCullin"

 

hmmm... co czułeś patrząc na te kropelki? bo mi zachciało się siku :P

(wybaczcie... problemy z pęcherzem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
poziom zero, jak wiekszosc ! co to ma byc ??? dowcip ?? tematyka zdjec, przylega do kogos,kto wczoraj kupił lepszy aparat

 

 

O Wielkiii Manyshu!

Pokaż mi te z ******* poziomem o wielki!

Najlepiej jak będę pokazywał każde zdjęcie na fooruummm, o wielkiiiii!

 

 

A co czułem?

Pic mi się chciało :P

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności