Skocz do zawartości

XSI tutorials


Gordy

Rekomendowane odpowiedzi

Może kogos zainteresuje, że można ściągnąć za darmo 5 tutoriali (modeling, rendering, rendering concepts, animation, simulation)do XSI dodawanych kiedys do aplikacji w wersji 4. Nie są nowe ale jesli ktoś chce zacząć uzywac XSI to lepiej trafic nie mógł.

Kiedys było dostepne pod vast.ws ale jakos sie tam dostac nie można.

 

http://www.xsibase.com/forum/index.php?board=29;action=display;threadid=33369;start=15

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

OMG, sciagnolem to wczoraj, mialem czas obaczyc tylko kawalek, ale jest super. Wreszcie ktos tlumaczy koncepty od podstaw, poprzez przyklady a konczac na tabelce porownawczej roznych metod (to bylo odnosnie Final Gather). Jesli reszta tutkow trzyma taki poziom to uwazam ten material za bezcenny. Moze uda mi sie w koncu wgryzc w XSI jak tylko czas pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem czesc o animacji i zmienilem zdanie.

 

Z pewnoscia nie jest to dla poczatkujacych. Tylko dlatego, ze mialem doswiadczenie z innych softow mniej wiecej nadarzalem, chociaz tylko do pewnego momentu.

 

Koles opowiada tam w zupelnie nieprzymyslany, chaotyczny sposob, wylewa losowe mysli, ktore mu przychodza rownie losowo do glowy.

Generalnie wyglada to tak, jakby ktos go oderwal od pracy, posadzil przy mikrofonie i kazal poopowiadac troche o XSI. Bez ladu i skladu, zero tlumaczenia.

 

Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam teraz w całości, i z tego co na razie zaobaczyłem wnioski takie: modeling - bardzo fajnie, rendering (render tree) - bardzo chaotycznie, ale da sie wyłapać ciekawe informacje), potem (od lights) już lepiej. Reszty nie oglądałem jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności