Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Czaszka


Rekomendowane odpowiedzi

jakiś czas temu zacząłem bawić się ZBrushem.. na początek chciałem zrobić coś prostego, coś co by mnie nie przerosło... i wyszło to.. wiem, że trochę niedorobiona, ale już mi się nie chce w niej dłubać.. więc zostawiam tak..

P.S. nie chodziło mi o idealne podobieństwo anatomiczne do ludzkiej czaszki, bardziej o lekkie przerysowanie kształtów...

 

czaszka 2008 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Troszeczkę faktura czaszki (szczególnie przy brwiach) przypomina odciśnięte płótno. Nos mnie jeszcze jakoś razi. Ale podoba mi się pomysł. Bardzo fajnego DOFa zrobiłeś na dobry detal w oku. Ogólnie moim zdaniem scenka ma potencjał i powinieneś do niej powrócić kiedyś, bo można by coś na prawdę porywającego z niej wykrzesać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna praca, nie ma co.

Podobieństwo anatomiczne przy przerysowywaniu kształtów również wskazane, ale raczej nic tragicznego się w oczy nie rzuca.

 

Co mi się jednak rzuciło:

-dolna część "nosa" jakoś tak wystaje dziwnie

-kraciasta faktura-psuje efekt

-bump na głowie, dziwne jest to że jest taki wypukły, fajniej by było jakby były jakieś bruzdy, spękania, subtelnie wklęsłe oczywiście

-szrama na oku nie wygląda najlepiej, bardzo sztucznie

-odrobina pracy nad tonacją kolorystyczną, specularem, mogłoby bardzo spotęgować efekt. Ale i tak kolorystycznie mi przypadło do gustu.

 

Jakoś tak przyjemnie się na to patrzy:D

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności