Skocz do zawartości

POJAZD 3D : Porsche Boxster


Bzyku

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec bedzie to a nawet juz jest boxsterek ze stajni porsche duzo juz nie zostalo ale za to, to czego najbardziej ja nie lubie modelowac a jest to wnetrze. Dodam ze wszystko jast jest robione w softimage|XSI

 

1.

Region.jpg

2.

 

Region2.jpg

3.i jeszcze z hardtopem

 

Region3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

co tu dużo pisać... świetny model :) nie ma się za bardzo do czego doczepić, tak trzymaj :D

 

czekam na updaty [piwo]

 

P.S. fajne felgi na trzecim obrazku ;)

 

P.S.2. tak w ogóle to ja już ten model widziałem wcześniej :P:)

 

EDIT

 

Beeper, no żeby cie... musiałeś być pierwszy ?? :P:P:D:D;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hym masz racje kozioo smiesznie tam pada cien. ale powinno byc dobrze.

 

 

subD.jpg

 

a na shadery to jeszcze nie czas chociaz jestem ciekaw czy uda mi sie wogole jakis wmiare dobre stworzyc hymmmm zobaczymy w przyszlosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo te połówki są idealnie dopasowane, albo są łączone po meshsmoothcie.

Bzyku powiedz ze to 1 opcja:] Bo jeśli nie, to będziesz miał duuuuuzy problem zeby to naprawić...

PS: Jakby można to prosze o siatke lowpoly, moze na niej bedzie widać dlaczego jest taki cien tam pod swiatlem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To laczenie to poprostu nie zmargowane polowki przecierz nie bede ciagle ok 30 elementow laczyc bo poco narazie.

Kozioo lowpoly mozesz zobaczyc to te linie bardziej czarne od pozostalych.

A felgi raczej zmienie bo te sa tylko do testow ale jakies bede musial wymyslec albo ze strony oz-ta jakies wypatrzec bo moim zdaniem te pierwsze to raczej do rajdowki jakiejs pasuja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że to zagięcie spowodowała ta krawędź, którą zaznaczyłem na niebiesko. Może sprobuj ją przesunąć tak jak to zaznaczyłem na zielono i zobacz jak wyjdzie. Nic nie obiecuje, ale warto sprobować bo to chyba jedyne niedociągniecie, ktore widze na ten moment:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to kwestia gustu ale porsche ma swój styl jedyny w swoim rodzaju wszedzie rozpoznasz porsche a inne firmy tego pokroju co Po.... to ciagle cos dziwnego probuja stworzyc a 911 kultowy samochód z kultowymi silnikami typu boxer (najczesciej chlodzone powietrzem) dopiero teraz chyba carrera ma V ale nie jestem pewien czy napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by kozioo

Originally posted by Loozack

no teraz jest ultra super mega full wypas :D;)

 

[piwo]

Hehe, byłoby, gdyby to nie było porshe:] Mam jakiś uraz do tej marki aut:] Czekam na materiały, bo modelling jest juz chyba zakończony.

 

zgadzam sie, kwestia techniczna jest wporzadku, tylko ze to ciagle jest porshe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazekalem na WIPy samochodow ale musze powiedziec ze ten jest poprostu niesamowicie piekny :D. Normalnie super extra bajer i jako ze sie nie znam to nic nie mowie :D. Czekam tylko na ostateczny efekt

 

zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do renderingu to powiem ci Christian ze to zalezy od tego czy uda mi sie rozpracowac pass-y i Fx-tree w XSI bo chcial bym go wkomponowac w zdjecie ale nad tym popracuje bo raczej jestem swiezy w xsi i tu moze byc problem.

 

Tu daje kierownice jaka bedzie chociaz chyba bede musial zmniejszys subdivision-a bo troszke za duzo ma poligonow ok 12 k teraz.

 

kierownica.jpg

 

A porsche jest bedzie i mam byc.

Spoko nastepne tez bedzie porsche tyle ze 911 gt2 road version poprostu pelen wypas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Ekhm, chyba przesiądę się an XSI.. qrczak.. niesamowity modeling.. no dobra - nie przesiądę sie , w moim przypadku to by i tak nic nie dało :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beeper powiem ci ze rzadko korzystam z tutoriali, a tym bardziej tych na temat modelowania poprostu sa one najczesciej troszke dziwne no ale niewazne ale jak mial bym polecic jakis to polecil bym ten:

Modelowanie mustanga

Jest on do LW ale tu i tak chodzi o poligony jedyna różnica to narzedzia jakie tam są wykorzystywane.

 

a to malu update wnetrza a dokladniej

deska rozdzielcza, jeszcze nie dokonczona ale duzo juz nie zostalo.

A dzieki za komentarze

 

wnetrze.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie male renderki dla sprawdzenia jak wyglada nowe wnetrze:

 

1.

1.jpg

 

2.

 

2.jpg

 

A jesli chodzi beeper o blueprinty w XSI to ja raczej uzywam zwyklych gridow zamiast rotoscopy czy jak to sie nazywa, miej problemow robie sobie tylko osobna warstwe i wylaczam i wlaczam kiedy potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnetrze pomyslnie przeszlo testy sprawnosciowe!!

a tak powaznie.. Super to wyglada. Odwaliles kawal dobrej Roboty przez duze R! Gratuluje! czekam na update, bo podoba mi sie bardzo... POWODZENIA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo samochody za ok.160000zł raczej nie posiadaja dzwigienek bo by to bylo troszke smieszne ma tylko po stronie kierowcy w tak jak by pada z przelacznikiem dla lusterka lewego i prawego i to wszystko a wyglada to tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności