Skocz do zawartości

Import plików


fantom15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z importem plików od Inventora do Maxa. Mianowicie w czym polega problem, Max nie chce zaimportować textur :( . Gdy klikam na importuj wszystko ładnie przebiega, wyskakuje informacja jak, gdzie chce to zaimportować i czy chce zaimportować textury. Zaznaczam, że chcę ale po skończonym imporcie obiekt jest cały szary :( . Po wyrenderowaniu też. Nie mam pojęcia to może być nie tak. Z inventorem i maxem wszystko jest ok. Przeinstalowywałem je nawet i tak nic nie pomogło :( . Wiecie jaka może być tego przyczyna ??

 

Edit: Wersja Maxa to 2008 a Inventora 11 ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak chciałem zrobić tylko, że jest pewien szkopuł. Mianowicie po zaimportowaniu modelu składa się on tylko z 2 partów (jest to model telefonu). Czyli jak bym np. chciał zmienić texture tylko na klawiszach to lipa bo mogę zmienić tylko texture całej części na której się znajdują :-/ . A ja muszę osobno przypisać textury do klawiszy, ekranu, baterii itp. itd. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam problem z importem plików do 3ds max disign. Modele są wykonane w inventorze (.ipt). Gdy włączam import, przesuwa się pasek importu, następnie wyświetlaja się opcje importu. Ustawiam Body Object i klikam ok. Wyświetla się jak by nowa scena.

Proszę o pomoc. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra znalazłem przyczynę. W razie gdyby ktoś miał problem. Jeżeli mamy jakieś złożenie, wszystkie części muszą być w jednym folderze. Najlepiej w tym do którego został przypisany projekt. Chyba problem polega na tym że nie umie 3ds nie umie szukać po całym kompie odniesień do komponentów całego zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności