Skocz do zawartości

Wiz 3D: Biuro


loko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wygląda bardzo fajnie :)

 

Podłoga pod oknami trochę za jasna. A, i jak się patrzy na nogi krzeseł to ma się wrażenie, że stoją na szkle. Tzn. ja mam takie wrażenie.

 

Ale i tak jest ładnie. Podoba mi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz co ja bym proponował, żebyś najpierw ustawił dobrze końcowy kadr (SHOT), dokończył modele, a rendery robił na razie w Ambient Occlusion. Później ustaw światło, a na końcu dopiero rób textury i końcowe rendery. Tym sposobem zauważysz co Ci lewituje i poprawisz błędy w modelu, bez zbędnego czekania na render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak za długo nie czekam, z nowymi biurkami to jest teraz jakoś 20 min.

No ale wskazówka bardzo dobra, właśnie zamierzam wziąć się za xero i jak pomożecie to może wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepalenie za duze, plamy na suficie, i cos masz z ta kamera ze ci rozciaga render, a to niewyglada zbyt fajnie. powodzenia. a i jeszcze raczki krzywo rozlozone, powinny byc na srodku szuflady. fajny metal .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Co do kamery to mały lens jest, żeby pokazać całe biuro, a i tak jak widzisz przycina biurko po lewej. Ale mnie to jakoś tak bardzo nie razi. Render z AO:

 

wiz10rq1.jpg

Edytowane przez loko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biurku pod filarem nie dales tej chromowanej nozki podtrzymujacej blat i to samo tam po prawej...

 

a teraz duzo miejsca jest kompletnie nie uzywane... te biurka bym zostawil tak jak sa (te skrajne) a te na srodku bym wywalil i czasnal bym tam okragle biurko kilkuosobowe (tak zeby w srodku bylo wyciete miejsce na filar) no i do jakiejs tam wysokosci filar oblozylbym korkiem a reszta chrom... to tyle:)

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, tu nawet nie ma GI oświetlam wszystko FG. A krzeseł to chyba mam już dość :)

No szkoda, że meble się nie podobają, a kompów to prawie w ogóle nie będzie widać, więc nie wiem czy jest sens dodawania im dodatkowych poly w celu wyciągnięcia detali.

 

Dzięki za komentarze!

Wyrenderuje całość z kamery, może jeszcze dziś,

 

PS. Trosiek już myślałem, że nigdy mi nie skomentujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze bazuj na miarce, wyobrażaj sobie żywego cżłowieka który zasiądzie za biurkiem... i już widzisz chyba, że nogi ciężko by mu weszły pod blat ;) Krzesło też chyba jest za bardzo wydłużone w stronę oparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej, lepiej. Jakoś to spójniej wygląda, resztę to już napisano powyżej. A co z sufitem? Bo wygląda na okopcony. No i strasznie Ci znowu perspektywa się rozłazi i zjeżdża w lewo. Czekam na kacik ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, no wygląda na prawdę fajnie. Pierwsze co mnie poraziło to lewitujący segregator - jest też chyba za ostry w kształcie, jak żyleta. No i błagam - wprowadź odrobinę nieregularności - monitory i krzesła wyglądają jak ustawiane z kątomierzem i ekierką;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Przykro mi, ale muszę stwierdzić, że najprawdopodobniej tego nie skończę. Ostatnio nie miałem do tego weny, a jeszcze to sobie tak skopałem, że muszę od nowa grupować, odgrupowywać, teksturować, robić, ustawiać światła i inne pierdoły i przez to już kompletnie straciłem motywację tym bardziej, że tą scenę robiłem dla siebie i nikt na nią nie czeka czy coś.

 

Pozdrawiam, do zobaczenia w następnym wątku.

 

P.S. Jak wrócą mi chęci i będę miał chwilę czasu to może wrócę do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności