Skocz do zawartości

POJAZD 3D: ford gt 40


kozioo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niestety nie mogę napisać wiele dobrego w ostatecznym rozrachunku, teraz dopiero zauważyłem kilka usterek w modelingu (np. boczne okienko wygląda strasznie słabo), po za tym lakier, miejscami bardzo dobry, miejscami słsbiutki. Jedynie do otoczenia nie mam uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja dla odmiany napiszę, że mogłeś dać datę 2004 a nie 2003 w rogu :P:)

poza tym... hmmmmm... w sumie zostało jeszcze wiele błędów, które były wspominane w WIPie, ale ogólnie jest dobrze :) za scenkę daję 5-/6 a za model 3/6

 

trzymaj się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data już poprawiona:) Ale ze mnie ofiara:)

Kłobuc - lakier musiał być jeden dla całej karoserii:] Więc musi być, że miejscami wygląda lepiej a miejscami gorzej. Nie potrafie dla mentala zrobić lepszego, a tutow nigdzie nie znalazłem. Więc jest jaki jest.

Loozack, mógłbyś napisać, czemu tak oceniłeś model a nie inaczej? Nie chce się klucić, ale jestem po prostu ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze pokazanie samego modelu bez otoczenia by bylo lepszym wyjsciem. Kamera z tej perspektywy ho splaszcza bardzo, a szyby moglby by miec inny material :/

 

Ale tak ogolnie to modelik i scenka wywarly pozywyne wrazenie. Co chyba jest jedna z najwazniejszych rzeczy model jest gladki i bez zbednych kanciastych powierzchni.

 

Jesli bym sie trzymal konwencji oceniania jaka Loozack zaproponowal to raczej za scene daje 3/6 a model 5/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ukończenia pracy i realizacji swojego pomysłu.

A teraz kilka słów krytyki:

Ładna praca, ale bez rewelacji. Model nie odzwierciedla siły tego pojazdu. Brakuje mi tu czegoś. Nie zawraca na siebie uwagi. Perspektywa jest ok. Mi się podoba. Z Kadrowaniem jest już gorzej. Te miejsce za samochodem prezentuje się kiepsko i mogłeś je z powodzeniem wyciąć. Nie podoba mi się displacement na drodze. Jest za mało szczegółowy. Wygląda jak zwykły, przypadkowy nois. Otoczenie jest trochę zbyt monotonne. Trzeba było zrobić pas zieleni który, oddzielał by stoliki od ulicy i dać na nim np. palmy i jakieś krzaki. Zrobić kilku ludzi i postarać się o ciekawsze odbicia na lakierze. Mogłeś również zrobić jakieś ładniejsze chmurki.

 

Ogólnie jest ok. Czekam na kolejne twoje prace. Powodzenia [soczek].

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozioo, po prostu według mnie ten model nie jest zbyt dokładnym odzwierciedleniem oryginału, popatrz choćby na to zdjęcie...

 

http://www.billzilla.org/gt40.jpg

 

sam modelling jest dobry, jednak brakuje jego potęgi, co już wspomniał wcześniej Batou... i dlatego dałem tylko 3/6, mam nadzieję, że rozumiesz :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecudowanie brakuje mu tego czegos, ale...

 

Lakier tu wyglada bardzo dobrze a zaraz obok bardzo zle. To samo odbicia na szybie. Otoczenie mi sie podoba. Chociaz na upartego mozna by je pozmieniac bo wyglada za porzadnie. Pomijajac to i owo i biorac pod uwage ze to 1 powazniejszy skonczony projekt (i z tego powodu gratulacje dla Ciebie) to daje za calosc 4 z malym +.

 

Czekam na nastepne projekty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sledzilem wipa i musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem kolorystyka mogla byc inna szczegolnie tlo wyszlo Ci \'za slodkawe\' pozatym jest duzy kontrast meidzy samochodem a tlem i to sie strasznie gryzie model jest bardzo fajnasty coz w skali ocen szkolnych, imo 5/6 pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności