Skocz do zawartości

Wiz: Exterior


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

według mnie średnio ci to wyszło, widziałem lepsze w twoim wykonaniu, za duże przejaranie we wnętrzu szczególnie góra, to bym zmienił, i fakt że mało realistyczne, reasumując średnio mi się podoba ale to moje takie marudzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja z tym przejaraniem.. przenosiłem jednej wersji vray na następną i coś z jasnością sie powaliło gdzieniegdzie.... to jeszcze postaram sie poprawić. Jestem nawet zadowlony a efektu, fakt mogło być lepiej.. ale tak w sumie to mój... 4 czy 5 exterior w życiu :P sporo do nauczenia zostało

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wersja nie jest ostatczna.. ale jak patrze tak na swieżo to z te krzaczki rzeczywiście takie se.... postaram sie na nowo jakos to ułozyć z głową. Ciesze sie że chociaż jakiś klimacik sie udało uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kuba.

Bywało lepiej skoro już dałeś do opinii publicznej to pozwolę sobie coś napisać.

 

Duże nachylenie zbocza robi z tak trochę karykaturalnie. jak zamek na szczycie góry. Może przy innym kadrowaniu, cofnąć kamerę z jakieś 5-10 metrów.

Jak już koledzy napisali. Nasrane tych roślinek na trawniku :) Wybrałbym jednego krzaczka i ładnie go porozkładał tak żeby uniknąć regularności.

Przepalenia w środku robią z budynku taką plamę. Fajnie by było zawiesić jakaś lampkę czy przesłać jakiś mebelek do okna.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności