Skocz do zawartości

Wiz: Poczta Polska


Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzebałem jakiś czas temu model budynku, który powstał na Konkurs na koncepcję architektoniczną budynku siedziby Dyrekcji Generalnej Poczty Polskiej przy ul. Chmielnej 75 z 2005 roku.Moim zdaniem koncepcja jest na tyle ciekawa, że zasłużyła na nową wizkę, którą daję do oceny poniżej.

Tym razem przy projekcie troszkę pomagałem. Model w większości nie mój, robiłem jedynie te boxy-znaczki i część otoczenia. Materiały, oświetlenie i postprodukcja moja.

Programy: ArchiCAD, 3ds Max, V-Ray, Photoshop.

Miłego oglądania

 

bf8945c52270912e.jpg

 

5dfe4dc9992c7fae.jpg

 

fcc271299869d2f7.jpg

 

3e909884e0ee4c18.jpg

Edytowane przez wroniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Razor_ Dzięki. Mi też nie pasuje ten klocek, to jakiś błąd modelu, ale powiedziałem sobie, że modelu poprawiać nie będę, bo życia mi szkoda.

 

tasiek Dzięki. Kostka to jest box z nałożoną na każdą sciankę mapą opacity z wzorem znaczka + na dwóch bokach boxy jako szkło z ramami i model loga poczty polskiej.

 

Marcin_ps Dokładnie. Taka była wizja architekta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wchodzę na galerię 3d, a tu takie zdziwienie. Wydawało mi się, że ten wątek przykrył już mrok zapomnienia.

 

piotrekde Też uważam, że fajno by było zobaczyć go w rzeczywistości. Nie dostał niestety szans skonfrontowania się z pozostałymi projektami, bo po prostu nie zdążyliśmy go skończyć na czas.

 

d00b Ja tam nie mam nic przeciwko odkopywaniu wątków. Nie uważam, aby mój wątek wart był odkopywania, ale jeśli ktoś ma ochotę to niech pisze w takim wątku w jakim ma chęć.

 

adam_m Dzięki. Proszę

 

2a0bb6fe5709af38.jpg

 

91ee970fe7c8ef6a.jpg

 

 

piotrek Jak patrzę z perspektywy na ten projekt, to też mam wrażenie, że mógłby być ciut mniej dosłowny.

Wodzumarcin Co do zielska to się zgadzam, a co do finansowania to oni kasy mają i bez podbierania z przesyłek ;)

Edytowane przez wroniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności