Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Nissan Skyline


sigoon82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

*opona wyglada jak od f1 :P

*felga za mala

*opona za duzy profil i zly ksztalt

*wlacz anitialiasing

*ja bym te skrzydla z boku zderzaka wywalil (chyba ze bardzo trzymasz sie niebieskichdrukowan:D

*krawedz na drwiach mi sie niepodoba (brzydko sie konczy):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie o tej wczesnej tudzierz puźnej porze... Wiec duzo w modelu niezrobilem, poza lusterkami i poprawa szyby. Dołanczam widok z tylu, tu jest wiecej do ogladania bo jest niemal caly zpaprany, zaczynajac od swiatel konczac na szybie... :/ Pozdrawiam.

P.S. Nastepny apdejt jak cos konkretnego zrobie w sprawie modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkie mnie nie bylo, trza było odpoczac od maxa, i poprzebywac wsród ludzi. wiec poprawilem tyl, musze jeszcze kilka zeczy poprawic, np swiatla tylne. Niewiem czy mam sie brac za srodek fury, ale mysle o zrobieniu jakiegos otoczenia tor czy cos. Czekam na opinie i sugestie dotyczace modelu, co zmienic co poprawic i co dalej z Tym zrobic Pozdro i wielkie dzieki z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dlugiej przerwie, musiałem troche odpoczac od maxa i nissana, niedawno powrucilem do kapa i takie sa tego efekty, pierwsze textury itp, prosze o opinie i rady, pierwszy nakładam textury na bryke. Pozdro I dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z updatami, to troszke poczekam, postanowilem kilka zeczy przemodelowac, wlasciwe z trzy ale troche mi to zajmie, pozatym mam kupe roboty na wydziale itp, wiec zobacze jak to bedzie moze sie do weekendu cos nowego pojawi. Dzieki i pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił otoczenie bo jest zbyt ciemne i nie pasuje mi do samochodu.

Tak jak wyżej napisano materiał felg do zmiany oraz końcówek wydechu, które mają taki sam materiał jak felgi.

Myśle że to tyle z mojej strony. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności