Skocz do zawartości

Big Buck Bunny już online!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

aspenboy skoro takie to słabe to pewnie nie problem zrobić lepsze, tym bardziej że macie materiały?

 

łatwo się krytykuje i ocenia, tylko trudniej się za to zabrać... ;)

 

Ja nie napisałem, że "to" w całości jest słabe. Scenariusz jest słaby, uważam że zbierając ekipę z tego forum można by w kilka osób wymyśleć lepszy. Animacją, jak już pisałem wcześniej, się nie zajmuję, a poza tym jej nie krytykuję - więc nie czuję się zobligowany do pokazu siły.

 

Ogólnie pojęta grafika to już taka wdzięczna dziedzina, że efekt oceni każdy - ten co się zna, i ten co się nie zna. A najlepsze jest to, że nikt Ci prawa do oceny/krytyki zabrać nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...chyba mogłem się nie odzywać bo znowu dyskusje rozpaliłem;)

"Spróbuj zrobić lepiej" Ten argument jest kiepski...Przed chwilą kumpel mi napisał po dyskusji o wczorajszym meczu..., że mogłem zagrać lepiej oO

W zasadzie każdy ma trochę racji...scenariusz mógłby być ciekawszy...

...ale nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

floo - choćbyś nie wiem jak się produkował na tym i innych forach, to tego, że scenariusz jest nudny i tak nie zmienisz... chyba, że ściągniesz sobie pliki i zrobisz lepiej.

EOT z mojej strony - nie chce mi się z tobą dyskutować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

floo - choćbyś nie wiem jak się produkował na tym i innych forach, to tego, że scenariusz jest nudny i tak nie zmienisz... chyba, że ściągniesz sobie pliki i zrobisz lepiej.

EOT z mojej strony - nie chce mi się z tobą dyskutować...

 

eno sorry Winnetou...

Ja nie powiedziałem że scenariusz jest dobry, bo jest słaby...

To jest po prostu kopia tego co już było i nic nowego.

Autorzy nie wykazali się kreatywnością i to jest mega minus tak samo jak wiele innych rzeczy.

 

filmik jest z pewnością mało ciekawy, jednak Ja oceniam go za postacie i za aniamcje które są na światowym poziomie

 

w mojej ocenie się udała prezentacja narzędzia do grafiki.

To był tylko przykład na to że jeśli za projekt weźmie się ktoś z większą ekipa, bardziej solidną i lepiej finansowaną to nie będzie musiał wykładać kasy na soft tylko na ludzi i sprzęt... ;)

 

jeśli Polacy mieli by zabrać się za tego typu projekt to z pewnością wypadł by lepiej...

 

Natomiast u nas są inne minusy - bardziej organizacyjne i finansowe...

 

Pozdrawiam!

 

P.s.

Dla mnie jako użytkownika(animatora-grafika) Blendera ten projekt dał pewnego kopa, bo dał dowód na to, że jak ktoś chce może zrobić dobre postacie i dobrą animacje. Pewnie dlatego inaczej patrzę na ten projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności