Skocz do zawartości

POSTAC 3d/anima: Francuski kucharz


dr Ug

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hahahaha [lol2][lol2][lol2], pasuje az z ciekawosci sproboje go w 3d zrobic :D

oczywiscie nie zamieszcze tu, ja nie moge robic sobie na kompie konceptow, niemam skanera ani tabletu, ooo zgrozo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli moge ... bedzie CELL SHADE ???? :D

 

Jesli tak to polecam Toonshade dla MAYA (patrzac na efekty jakie mozna z nim wyczrowac, chodzi mi konkretnie o takie cos bardzo podobnego do samego concepta)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze ta postac jest na tyle zabawna, ze wykorzystana bedzie w kilku animacjach. :)

 

\"pasuje az z ciekawosci sproboje go w 3d zrobic\"

 

Kuciel: z ciekawosci, czy podolasz, czy z ciekawosci jak bedzie wygladal w 3d? Ja nie zatrzymalem sie na etapie conceptu i tworze model 3d.

 

Leru: nie, nie bedzie Cell Shade i nie rozumiem dlaczego polecasz mi shadery dla Mayki. Wszystko od poczatku do konca robie w Maxiku.

 

Thnx za pozytywne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego polecam z Mayki bo przynajmniej ja nie znam Cell Shadera (albo jakiegos sposobu) dla maxa ktory by np taki toon.jpg\"

 

efekt oferowal.

 

Ogolnie juz teraz podoba mi sie modelik a szczegolnie poza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko koncze, tylko w odlozonych terminach;) Tematy szybko mi sie nudza, wiec zaczynam robic cos innego. Gdy i to mi sie nudzi, to wracam do starego projektu.

 

Leru: niesamowity efekt. Jak dokladnie nazywa sie ten plug i kto go stworzyl?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile czegos nie przeoczylem( co jest calkiem mozliwe) to to jest pierwszy model zamieszczony na forum. sam pomysl i szkic rewelacja. co do objektu 3dto ciezko jest cokolwiekpowiedziec, ale np robi sie kanciasto przy stopie. no coz czekam na wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwosci, modelik jest tylko \"szkicem\", ogolna bryla, w ktorej teraz bede dlubal szczegoly.

 

Dzieki za te wszystkie mile slowa, ale wybaczcie - imho troche z nimi przesadzacie :P Zaraz dojde do wniosku, ze nic nie musze juz robic. ;)

 

Dzisiaj powinienem wrzucic update jakis.

 

saygon: o jakim pierwszym modelu mowisz? moim pierwszym? Jezeli tak, to rzeczywiscie cos przeoczyles;)

 

Bacry: moze byc tylko lepiej;)

 

Leru: ta praca nie jest czasem podrasowana w Photoshopie? W galerii tylko ta prezentowala taki efekt.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DruG, a propos swojej pierwszej pracy na forum... tak mi się wydaje, że pierwszej :) kiedy skończysz swoją piękną mordkę w 3d ?? [cfaniak]

 

[piwo]

 

P.S. a może by tak połączyć obie prace ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, moze kiedys powstanie DruG vs. French Cook ;)

 

Mordka na razie czeka na lepsze czasy, bo musze sie nauczyc ukladania fryzur Shagiem. W rzeczywistosci nie jest ona zbyt skomplikowana, jednak w Shagu mam z tym problem.

Poza tym ile mozna grzebac w swojej mordzie? ;)

Ej, ale nie rob mi tutaj offtopica :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia czy to nie bylo troche photoshopa w tym ale ta galeria z kotem jest bardzo pod to podchodzaca oraz samochod z efektem caligraphic jest rowniez to mniej wiecej oddajacy. Ale sa 2 sposoby zeby sie o tym przekonac:

1. napisac do tworcy :P

2. samemu sprawdzic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze trzeci... można wykorzystać OBE ;).

 

ps. Nie sądzę, aby praca była podretuszowana w photoshopie. Tak jak Leru mówił, obrazek z kotem prezentuje podobny efekt, a na renderach z samochodem można podziwiać piękne rysunkowe linie. Naprawdę super shader.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly upgrade.

 

Zaczalem robic gebe i z czystej ciekawosci sprawdzilem, jak sie deformuje kosteczkami.

Gdy juz zaczalem sie bawic, ustawiac, tak zeszlo pare... chwil ;)

Plusem jest to, ze wiem gdzie brakuje wertexow, zeby ladniej sie deformowalo.

Glowka nie jest oczywiscie jeszcze skonczona, ale na dzisiaj finito.

 

Maly zestawik - wynik dzisiejszego posiedzenia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się tak przyjrzałem to coś jest nie tak z dłońmi (i nie chodzi mi o brak palca). Jakieś takie koślawe są.

 

Leru : szukaj dobrze a znajdziesz linka w moim poprzednim poście. Udowodnij że jesteś prawdziwym agentem :). I nie pisz, że nie ma bo jest :P.

Koniec OT!! Bo nas DruG pogoni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sio z mojego watku z tymi offtopicami!

 

Rece sa nietkniete od pierwszego \"szkicu\", dzisiaj bawilem sie tylko glowa.

Musze zapamietac, zeby wymazywac ze screenow to, co nie bylo ruszane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faciala robisz bones\'ami? hmmm

 

kiedys probowalem ffd ale kurcze manipulatory zostaly mi w miejscu , w ktorym model zaczynal ruch.:D wlasnie - jaki jest dobry sposob na ladnego faciala z wyjatkiem pracowitego morpha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DruG, zrób mu jakieś gacie bo się jeszcze ktoś zbulwersuje ;)

a tak poza tym to model wygląda bardzo fajnie, ale to już nie ten klimat co na koncepcie :( mam nadzieję, że to się zmieni po dodaniu teksturek :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khe, khe, uff

dawno mnie tu nie bylo.

Fajnie, fajnie sie zapowiada, sprawia wrazenie jakby, khe, ktos tu zabieral sie wreszcie z glowa do animacji, bez bezsensownego utrudniania sobie roboty. Calkiem zacny koncepcik. hrghrkhe

 

salutt

Dziadek Stal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogoz to widza moje mlode oczy?! Dziekuje Ci Dziadku drogi za uznanie. Martwie sie jedynie o zdrowie dziadka, bo jakis suchy kaszel slysze. Za duzo dziadek biega po tej Warszawie, seniorowi tak nie wypada. ;)

 

Dzisiaj troszeczke pogrzebalem w siatce twarzy, dorobilem uszka...

 

Ehh.. zeby tak czlowiek mogl caly dzien zajmowac sie tylko rzeczami przyjemnymi:( (prosze nie podlapywac tematu i nie robic offtopicow :P )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bomba kolo wyglada co najmniej jak z pixara ! A twoj autoportrecik miarzdzy totalnie ! A pozatym fajnie zobaczyc w koncu pracke tak doskonalego krytyka jak ty ![lol2] Ale szkoda ze nie ma zbytnio co krytykowac , a na sile nikt sie czepiac nie bedzie !! Pozdro czekam z niecierbliwoscio na dalsze postepy a napewno bedom oj bedom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności