Skocz do zawartości

Pojazd3D: Ford Bronco


inespew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no narazie fajne :) tylko ten przedni wlot, kratka... czy co to tam jest ;) nie jest zbyt dobrze dopasowane do karoserii, widać to zwłaszcza na rogach...

 

trzymaj się [piwo]

 

P.S. to auto masz skończyć :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh myślałem, że ten model będzie łatwiejszy do zrobienia. Narazie męcze sie z prodzem. Nie mam blueprintu z góry i mam mało zdjęć tego samochodu, jak by ktoś znalazł gdzieś takie zdjęcia to prosze zamieścić tutaj albo dać znać. Poniżej 2 rendery.

 

Prosze o wszelkie uwagi i komentarze !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda to bardzo ładnie, ale mam wrażenie, że te większe otwory na reflektory są z czworokątów, a lepiej wychodzą z sześciokątów, po prostu te twoje są za mało okrągłe :)

 

pozdrawiam [piwo]

 

P.S. mam wrażenie, że stosujesz meshsmootx x3... współczuję twojemu kompowi ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę, zgadłem, że z czworokąta :) lepiej zrób ten reflektor z sześciana bo jest zbyt... kwadratowy :P a patrząc na ten mały reflektor niżej mam wrażenie, że zamiast ustawiać w tle splajna (w tym wypadku NGon ośmioramienny) i dopinać do niego wertexy z włączonym 2.5D snapem to ty robisz to \"na oko\", przez co nie zawsze wychodzi równo :)

a poza tym, zaznaczyłem trochę bugów na obrazku:

 

1. czy to nie pozostałość po chamfer ?? :)

2. spróbuj ułożyć tam siatkę w taki sposób jak na rysunku, unikniesz trójkątów :)

3. radziłbym zamienić tą linię na jedną, domyślam się, że pociągnąłeś ją dalej bo nie chciałeś wcześniej dać trójkąta, ale w tym wypadku będzie on raczej lepszym rozwiązaniem :D

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozak : co do punktów które zaznaczyłeś to 2 poprawiłem , a 1 i 3 nie musze poprawiać bo jak wyrenderuje bugów tam nie ma:)

 

Poniżej zamieszczam render z małym updatem no i siatke

 

PROSZE O WSZELKIE UWAGI I KOMENTARZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu komentować. Na razie, moim zdaniem, bezbłędnie. Poczekaj na Loozacka, albo Sikhama. Ja nigdy nie przywiązywałem wagi do \"technicznych\" szczegółów.

 

ps. Śmieszny samochód :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikham : Co do 1 to nie wiem o co Ci chodzi ta szpara tam jest więc ją zrobiłem. Co do 2 to jak nałoże lakier to bedzie dobrze. Co do 3 to poprawie to później...

 

DZIĘKUJE ZA KOMENTARZE!!!!!

 

I zapraszam do dalszych uwag i komentarzy

 

A teraz mały update....

 

14.jpg

 

15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dużo za wcześnie na zabawy w lakiernika

 

ps. zobacz na fofo króre zam dałeś te z printem widzisz że ta linia niepasuje u ciebie :] jest na 1 wysokości w całym samochodzie a u ciebie bedzie skośna na drzwiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś się kończy...

:D

Model jest poprawny, oprócz rzeczy wymienionych wcześniej ale samo auto jest paskudne IMO:] Ale pracuj dalej, moze zmienie zdanie. powodzenia.

Będziesz robił jakieś otoczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inespew, bardzo dobrze ci idzie, tylko że pytasz Sikhama co mu w drzwiach nie pasowało, a przecież widać, że jednak obniżyłeś krawędź z tyłu, czyli jednak na początku nie pasowały... krótko mówiąc, miał rację :)

 

[piwo]

 

P.S. popraw ten kwadratowy reflektor w końcu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozak co do reflektora to zrobie go od nowa, ale narazie znalazłem nowe zjdecia referncyjne i wyszło mi strasznie duzo bugów, wiec najpierw je musze poprawić.

Sikham: Przyznaje Ci racje ta linia była krzywa, ale jak zacząłem robic drzwi dopiero zaczaiłem o co chodzi. A z poprawieniem tego nie bylo kłopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności