Jump to content

Wiz: Wizualizacje na konkurs organizowany przez Kuryłowicz&associates


Recommended Posts

Zdjęcia wszystkich prac z wystawy w galerii Arsenał w Poznaniu, gdzie odbyło się ogłoszenie wyników. Z góry przepraszam za jakość zdjęć...

 

wmr1df1.jpg

 

wmr2pz2.jpg

 

wmr5kx1.jpg

 

wmr6fl0.jpg

 

wmr7ca0.jpg

 

wmr8ng0.jpg

 

wmr9my2.jpg

 

wmr4ba5.jpg

 

wmr3yn5.jpg

 

 

 

WYRóżNIENIA:

 

wmrw2bja6.jpg

 

wmrw2cbw5.jpg

 

wmrw2anx4.jpg

 

 

 

wmrw1ack7.jpg

 

wmrw1bru3.jpg

 

wmrw1crc3.jpg

 

 

 

 

ZWYCIęSKA PRACA:

 

wmr1stbwq3.jpg

 

wmr1stako3.jpg

 

wmr1stcpq0.jpg

Edited by pioootras
naruszenie regulaminu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

w tym konkursie chyba nie chodziło o to, żeby zrobić jak najbardziej wypaśną wizkę, ale coś takiego na pograniczu sztuki i wizki. Wg. mnie pracki nie są złe. My patrzymy na nie troszkę innymi oczami. Ale praca archa powinna znaleźć się w minimum pierwszej 3. no niestety nie mamy na to wpływu. Zwycięzcom należą się gratulacje i tyle :)

Link to comment
Share on other sites

zalerzy jak nato się patrzy... okiem amatora itp to kazdy to pewnie pojedzie bo niezobaczy super wow efektu... kazdy inaczej patrzy... Prace typowo wizkowe mi się podobają(i ta co byla unas na forum prezentowana), reszta to taki art&wiz robiony techniką z lat 80/90 ? nie wiem ale troche starością daje co mi się podoba... odczulem przez chwile jakbym patrzyl na concept art z usa jak bym byl w latach 80 hehe :)

Link to comment
Share on other sites

zgadzam się z przedmówcą.a nawiasem mówiąc ten konkurs pokazuje że w wizualizacjach nie chodzi o to kto zrobi najbardziej "wypasiony" render (dużo osób utożsamia wizualke tylko z renderem , a nie np z pokazaniem danego fragmentu przestrzeni za pomocą akwareli) a o klimat i nastrój i oddanie charakteru przestrzeni wizualizowanej

Link to comment
Share on other sites

tu chodziło o wizualizacje na potrzeby "wewnętrzne" - siedzę trochę w towarzystwie i wizualizacje w gronie architektów robi się inaczej niż dla klienta końcowego... - jak ktoś już wcześniej napisał tu chodzi o klimat, - dla klienta idą wizki zbliżone jak najbardziej do fotorealizmu... tyle. (Choć też zależy jaki klient)

 

Pozdrawiam

 

Ps. co nie oznacza ze praca zwycięska mi się podoba czy coś...

Link to comment
Share on other sites

Myślę że nie zawsze wizka musi być fotorealistyczna, ale w zwycięskiej pracy razi mnie najbardziej oderwanie tego budynku od tkanki miejskiej i pokazanie go na pustyni a klimat tej pracy może i ciekawy ale mający niewiele wspólnego z rzeczywistością. Praca ta nie jest zla ale na tle innych wygląda blado.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy