Skocz do zawartości

Scena 3d:Semi style room.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niezla jakosc renderu, tylko dlaczego blask z okna nie odbija sie w posadzce!!! no i w stole ?

Poza tym samo okno jest tak przepalone, ze nie widac wneki w scianie - wyglada jak biale ekrany naklejone na sciane.

koniecznie do poprawy

 

pozdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vray górą!!!!!! :) . odbij okno w ławie, coś tam za kaloryferem jezeli mozna go tak nazwac sie dzieje, no i mnie osobiscie razie niski FOV kamery, ale to juz \"osobiste \" odczocie, ale przeciez w vray\'u są opcje do robienia sphery z kamery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

render moglby byc lepszy... ale jest spoko - natomiast pomieszczenie jest dla mnie z cyklu \"mieszkanie w jakim nie chce sie mieszkac\".... brak konsekwencji w stylizacji wnetrza, brak wyraznych akcentow... ogolnie mi przypomina starcie stylistyki nawiazujacej do japoni i z PRL-owskim tandetyzmem...

 

proponuje przemyslec umiejscowienie oswietlenia i kolorystyke... oraz te katowniczki :) - no i ta siermiezna polkoscianka....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos okien i tych swiatelek w okolicach kaloryfera to sie przylaczam do krytyki... jesli mnie zmysly nie myla to na blacie stolu widac sliczne odbiecie framugi okna... wszystko pieknie, ale za duzo swiatla pada przez te okna, bialo rzeczywiscie jak po wybuchu termojadrowym :) ale przyjemnie sie patrzy... sam mam zamiar zabrac sie za cos podonego, pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności