Skocz do zawartości

Wiz: kilka różnych


viz.k

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Wrzucam kilka wizek ktore robiłem odkąd wpadłem w wir komercyjnych zleceń. Ciekawi mnie co myslicie więc proszę o opinie - raczej na temat wykonania niz projektu (projekty niektore zawodowcow, niektore moje, pewnie da sie poznac ktore sa ktore:) Nie szczędźcie krytyki! Wrzucam te ktore wg mnie fajniej wyszly, reszta na mojej stronce.

 

0001.jpg

 

 

 

0002.jpg

 

 

 

0003.jpg

 

 

 

0006.jpg

 

 

 

0009.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie kuchnia rzadzi :). W lazience mogles dac roslinka translucent wyrazniejsza mape diff, i reflection ... bo zajmuja troche kadru, a wygladaja jak z papieru.

 

pozatym wszystkie mi sie podobaja, aczkolwiek np pierwsz jest zbyt monotonna kolorystycznie - biale sciany, powinno byc wiecej koloru tutaj...zlamane takie... bo sie robi blado zimno. - to takie moje emocjonalne odczucia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Morphe, mnie najbardziej podoba sie wlasnie ostatnia łazienka, czysto, schludnie, i biało - lubię takie klimaty.

 

Fakt roślinność nie wyszła jakaś super rewelacyjna, (mogła by mieć nieco żywsze kolory), ale ogolnie jest fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie.

Ad. 1 - moj ulubiony, co do kolorystyki...projekt architekta, nie mialem wplywu na kolory, moze i szaroburo i mogloby byc troche rozjasnione.

 

Ad. ostatniej lazienki - mi sie ona nie podoba:) dalem ja tutaj bo ogol opinii wskazuje ze sie podoba, akurat mi jakos ten render nie lezy.

 

Troche za malo krytyki:) dzieki za uwage o rozlince w lazience.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mav - wygrales iphone'a?:>

 

Chillboy - niektore byly dosc szybkie ale wiekszosc potrzebna byla min. w 3500pix w poziomie to taki render to srednio 10-15h na Q6600. Wciaz staram sie optymalizowac ustawienia i schodzic w dół z czasem (czasami w desperacji mysle o kupnie drugiego kompa), lazienki z watku ktory dzis wrzucilem (3 style) szly juz troche szybciej wiec to tez kwestia tego jak kto co ustawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polshai - mi naprawde sie podoba to co zrobiles:) wielki szacunek dla Twojej pracy stary!

 

Za takie rendery powinienes juz dawno wycignac kase od jakiegos sponsora na nowego kompa;) heh

 

Ja wprawdzie projektuje stoiska targowe i nie mam czasu aby ulepszac wizki ale podgladam podgladam!;) ...jeszcze raz wielki szacun dla Ciebie i dla innych maxowych!:)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizka numere dwa i pokoik z prosiaczkiem sa ladne. Jedyne co razie mnie np w kuchni to obecnosc wszystkich swiatel. Zrob test i wylacz wiekszosc z tych sztucznych a zobaczysz efekt bo moim zdanem po prostu nie ma sensu wlaczac wszystkiego przy tak mocnym swietle dziennym. Co prawda na tych ostatnich moich swieci sie w zasadzie wszystko ale jakbym to wylaczyl to bylo by ciemno jak u pastuszka afrykanskiego pod spodnica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbych nauczaj mnie:) ale w kuchni akurat jest tylko swiatlo environment i chyba jeden plane nad sufitem doswietla...jest duzo halogenow w suficie ale wylaczone...nie wiem no akurat tam mi sie swiatlo podoba:) przynajmniej ja mam wrazenie ze jest naturalne dzienne

 

dzieki za komentarze wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polshai - no co Ty gadasz?;) heh masz racje to paskudna sprawa! siedze juz w tym interesie 3 lata i juz mi sie nie chce, tym bardziej nadzorowac projekty! Udreka z klientami i ciagle tempo tempo! ...Jeszcze troche i nadgonie Ciebie;) ...a tak na marginesie to bawie sie w male prace nad vizkami ale to tylko wylacznie dla siebie...moze znasz jakies ciekawe linki na oswietlenie w max;ie? Texturowanie i samo projektowanie mysle ze mam za soba ale ze swiatlem kiepsko- we wnatrz i na zewnatrz obiektu....czekam na odpowiedz.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności