Skocz do zawartości

Scena 3d: Śmietnik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość _Kreska_

ogolnie to klimat takich prac bardzo lubie, takie postnuklearne klimaty ala fallout:D, ale rzeczywiscie strasznie wyraziste te textury. Sama klapa wyglada jakby miala z 1000lat;) no i rączka bardzo sie od niej odcina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moje uwagi jak wyzej zbyt intensywne tekstury szczegolnie pokrywa....nie podoba mi sie tekstura posadzki jakas taka nie konkretna i rozmazana...natomiast na duzy \"plus\" zasluguje oswietlenie i same tlo

 

moim zdaniem troche pracy i bedzie z tego calkiem ql pracka

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejaskrawione.

tekstury... za duzo...

pomysl juz gdzies widzialem.... nic nowego.

ale spoko.... staraj soe.... nie jestem jakims mistrzem ale mysle ze do realizmy jeszcze trocze brakuje...

powodzeia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta pokrywa jak jakieś ciacho wyglada... kubeł za to znacznie lepszy... szkoda że na glebie coś sie nie wala. Wiesz- nie wszsycy trafiaja do kubłów na śmieci. Czasami coś się wyleje, coś wyskoczy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrywa smietnika wyglada na bardzo realistyczna pokrywe.... wejscia do kanalu :D Stary przeciez co nie smietnik pancerny zeby mogl korodowac na takie glebokosci.. a to sugeruje mi tekstura [lol2] Ale oswietlenie przyjemne. See\'ya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Pussik

 

 

Od siebie zaproponuję, abyś wymodelował jakieś wgięcie w boku kubła. :)

 

Pussik dobrze mowi :D Moze bys jeszcze zrobil jakiegos szczura!! Moze jakas krotka animacje bys zrobil jak szuczur wchodz do kosza na smieci!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności