Skocz do zawartości

scena 3d: szklany krąg


bunn

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to cos w stylu kamiennego kregu ^^ nie wiem czy sie bedzie podobalo pewnie nie, wiem o tym, że nie jest to rewelacyjne ale mysle ze zaciekawi :)

 

(Ta praca byla dawno robiona i wiem ze posągi lataja ^^)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

panowie... spokojnie proszę! praca jest słaba ale bez docinków też można komentować prawda?

 

bunn: nie wiem jakim jest sens pokazywania czegoś tak słabego. napisałeś, że praca powstała bardzo dawno... może w takim razie nie ma sensu pokazywać czegoś co poziomem trąci o wczesne lata 90te, a warto pokazać coś nowszego?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie sa docinki? poprostu wiekszosc mowi ze praca jest za slaba na pokazywanie w tym dziale i chyba dobrze nie? no ale nie moje forum najwyzej niedlugo ciekawsze rzeczy bede ogladal w WIPie bo w finishu bede jakies boxy kulki i piramidki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temporal: trochę nie rozumiem. jak widzę komentarz w stylu: "O matko pojedyncza..." czy coś w tym guście to mnie trochę szlag trafia. co to jest? jakaś krucjata przeciwko początkującym?

statystycznie rzecz biorąc takie słabe prace mają równie dużo wejść co te naprawdę dobre. odbieram to tak: nie mam co robić, to wyżalę się na świat w wątku z fatalną pracą.

 

rozumiem krytykę ale czasami przesadą jest 10 post mówiący dokładnie to samo: "praca jest zła", tylko innym językiem w zależności od upodobań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to lata :) naprawde wiem ze to jest slabe ze obiekty sa latajace ;pp robilem to ze 2 lata temu gdy nie wiedzialem co to 3ds ale chcialem tylko pokazac takie cos :) moze nastepna prace ktora pokaze bedzie lepsza :) a postaram sie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności