Skocz do zawartości

Wip : DAK


Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, napiszcie co myślicie o tym żołnierzu Afrika Korps. Ma 5k, 1024 na ciało i 256x512 na głowę. Robię go dla modyfikacji BF2 i chciałbym go możliwie szybko skończyć. Zostało mi kilka elementów ekwipunku plus poprawki.

 

48701244nh7.jpg

 

50485834cn2.jpg

Edytowane przez Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehe dzięki :) Co do głowy to zerknijcie na rzut orto. Nie wiem czy ten wielki kalafior to nie wina perspektywy na renderze, bo w widoku od przodu nie jest już tak przerysowana.

 

ortorh7.jpg

 

Co do modelowania kieszeni, paska itp, to uważam że w tym przypadku nie jest to bez sensu. Wszystko na normalu można robić na modelu pod U3, a w BF2 wychodzi to płasko. Z resztą zerknij na Japończyka w silniku. U niego dolny asek jest na normalu, górny modelowany.

 

japanesetroopsingame2fi2.jpg

 

 

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

dak gut ale łeb ma jak chleb dwókilowy :D, to co czesto modelujesz w orto jesli chodzi o postacie czesto wyglada ble w perspektywie , krótko mówiąc orto dobre do gry wstepnej a reszta juz do oborobki w perspektywie, przerabialem to na własnej skórze takze...

textury masz tez takie nie bardzo czyli bardzo "słuzbowe"

ten skosnoki ze skrina to raczej nie ma normalina sobie albo cos jest zwalone ze są one słabiutko wyswietlane tak jak by ich nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie ;] może trochę proporcje by zmienić bo wygląda zdeka jak nastolatek, a może i ja mam za dużo UT XD

możesz wstawić go do gry ze wszystkim jako static tak bez animacji aby zobaczyć jak wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgodzę się proporcje trochę kuleją, jak byś mógł to daj więcej renderów z różnych stron oraz zbliżenia. Tak po za tym to dobrze tylko, że Niemcy nigdy nie mili rozpiętych hełmów ;p Do jakiego to ma być moda ? Bo juz jeden powstał do BF2 nazywa się Forgotten Hope 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności